Kiedyś cię odnajdę

Małgorzata Rogala Wydawnictwo: Skarpa Warszawska Cykl: Weronika Nowacka (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
2019-03-21
kryminał, sensacja, thriller
2019-03-21
9788366195059
literatura polska gwałt morderstwo śledztwo detektyw miłość

Całkiem dobry kryminał, z bardzo rozbudowanym wątkiem obyczajowym i delikatnym wątkiem miłosnym w tle.
Opowiada historię młodej kobiety Weroniki, która już raz w życiu przeżyła ogromną tragedię, kiedy jej matka została zgwałcona i zamordowana.
Teraz historia się powtarza. Jej współlokatorka i najbliższa przyjaciółka też ginie w podobny sposób. Niestety nie ona jedna o czym...

Wciągająca lektura już od pierwszych stron. Historia ciekawa, brakowało trochę napięcia, ale ogólnie dobrze się czyta polecam

Bardzo lubię twórczość Małgorzaty Rogali. Całą serię o Górskiej i Tomczyku już pochłonęłam, ale o dziwo dopiero niedawno dowiedziałam się o istnieniu drugiej serii o Weronice Nowackiej. Jak się okazało, utrzymana jest na bardzo dobrym, wysokim poziomie pierwszego cyklu.
Fabuła w "Kiedyś cię odnajdę" może nie jest zbyt skomplikowana, nie rozchodzi się w kilku różnych...

Jestem w szoku że zdecydowałam się na kolejny kryminał, niestety samą fabułą mnie nie zachwycił choć po opisie spodziewałam się ciekawszej akcji. Wątek romantyczny lekko zaskakujący w książce i w końcu osoba prowadząca śledztwo (od strony policji) nie jest tak zdołowana i przytłaczająca czytelnika.

Książka wciąga od samego początku. Historia Weroniki Nowackiej, którą w życiu dwa razy spotkała ta samo okropna historia. Zgwałcono i zamordowano jej matkę i przyjaciółkę. Kobieta za namowa sąsiadki zmienia pracę i postanawia na własną rękę znaleźć mordercę. Czy jej się uda?
Czy padnie ofiarą mordercy?

Fabuła książki lekka i szybka do przeczytania, historia w książce zawarta mega 👍

Polecam.

Z twórczością Małgorzaty Rogali zetknęłam się zupełnie przypadkowo. Teraz biorę jej książki w ciemno!
Książkę bardzo szybko się czyta, jest wciągająca. Można ją pochłaniać w jeden wieczór.
Polecam!

Nie spodziewałam się, że tak mi się książka spodoba. Mordercę co prawda wytypowałam od razu, choć oczywiście bez szczegółów. Większe jednak niż kryminalny suspens wrażenie zrobiło na mnie tło obyczajowe, zarówno stosunki damsko-męskie, jak i wewnątrzszkolne. Tym bardziej, że na przykład temat buntu przeciw konserwatywnemu modelowi związków jeszcze specjalnie modny wtedy w...

W moim odczuciu taka sobie. Rzeczywistość szkolno - nauczycielska naciągana, zresztą w wielu aspektach historia jest naciągana. Całość, delikatnie mówiąc "bejeczkowata".

Dyskusje

1 072
  • 2019
  • 2018
  • 2021
  • 2020
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Kiedyś cię odnajdę