Bierz siły na zamiary. Jak i gdzie szukać energii do codziennego życia

praca zbiorowa Wydawnictwo: Charaktery poradniki
Charaktery
psychika zdrowie psychiczne motywacje emocje związki relacje charaktery psychologia socjologia
poradniki
2017-01-01

Kupiłam tę książkę w empiku, znudzona przesiadywaniem w krakowskim barze , przeczytalam jednym tchem.
Jest krótka, przyjemna, motywująca, zawiera kilka budujących cytatów, ogolnie mogé ją polecić, do pociagu, w poczekalni u lekarza, na pewno zdążysz ją przeczytać jesli to wizyta na NFZ !!!!! 😁😁

Książka wymagająca skupienia przy czytaniu. Zbiór bardzo ciekawych artykułów z Charakterów.Warto przeczytać ...

Myślałam,że ta książka będzie jedną z wielu nudnych poradników,a język w jakim piszą często profesorowie - wykładowcy, będzie dla mnie nie rozumiały. Jednak, gdy zaczęłam ja czytać stwierdziłam,że tak nie jest. Polecam :)

• Psychologia
  • 🏡Posiadam $
  • Z polecenia
  • Zwykłe
  • Wazne

praca zbiorowa Bierz siły na zamiary. Jak i gdzie szukać energii do codziennego życia Zobacz więcej