Sztuka dobrego życia. 52 zaskakujące drogi do szczęścia

2018-12-18
2018-12-18
Jadwiga Kurkiewicz-Laskowska
psychologia

Ksiazka ze wzgledu na tresc, forme (krotkie rozdziały) oraz format wydania powinna znalezc sie w toalecie , przy kibelku, kazdego myślącego faceta.

No mnie ta książka nie zachwyciła są tam porady często ekonomiczne takie bardziej praktyczne, niemniej jednak od połowy książkę te przekartkowałem niewiele z tych zasad zapamiętałem w sumie na ten moment do żadnej z tych porad nie pamiętam.

Książka zawierająca 52 krótkie acz treściwe felietony na temat narzędzi myślowych poprawiających nasze życie. Autor czerpał pomysły z wiedzy psychologicznej, stoicyzmu i poradników inwestorów giełdowych. Lekki miszmasz ale przyjemnie się czyta i każdy coś ciekawego znajdzie dla siebie.

Polecam

Polecam

Bardzo polecam, ciekawa pozycja.

Bardzo polecam, ciekawa pozycja.

Dodaj cytat z książki Sztuka dobrego życia. 52 zaskakujące drogi do szczęścia