Falcon II

2017-12-29
2017-12-29
mystery literatura młodzieżowa dramat

Na półkach: , , , ,

Nieźle, a myślałam, że to pierwsza część urywa się w emocjonującym momencie... Końcówka mnie rozwaliła. Zdecydowanie jestem fanką tej serii. Nieważne jak autorka zakończy tą serię, już zawsze będę jej fanką.
Dużo akcji i przemocy, ale najwięcej jest emocji. Uwielbiam siedzieć postaciom w głowach, a już na pewno tak ciekawym postaciom. Polecam, a sama łapie za następny tom!

Kolejna część Falconu jest obłędna. Akcja która trzyma w napięciu do końca. Naiwna bohaterka staje się twardą babką. Romans który jest lekkim tłem. I oczywiście TRZY!!! To po prostu trzeba przeczytać.

Ta część to zupełnie co innego i wcale nie gorszego. Książka jest świetna, świat wykreowany przez autorkę chwyta i nie puszcza do ostatnich stron. Alex zaczyna zyskiwać w moich oczach, Podoba mi się, że z biegiem wydarzeń zmienia się jej charakter. No i Trzy <3 (myślę, że nic więcej nie muszę pisać)

Jeszcze lepsza niż pierwsza! Polecam.

Na półkach: , , , ,

Drugi tom trylogii zdecydowanie wpływa emocjonalnie na czytelnika. Autorka postawiła głównie na brutalność i dramatyzm scen. Miałam ciary, a szczęka opadła mi kilkukrotnie.

W tym tomie czytelnik poznaje organizacje z drugiej strony, a mianowicie mamy do czynienia z rutyną wewnątrz. Można się zamotać we własnym postrzeganiu dobra i zła.

Ta część to zdecydowanie większa...

,,Na rozstaju dróg" to druga część trylogii Falcon. Możecie pamiętać, że pierwszym tomem nie byłam zachwycona. Jak wyszedł drugi?

Alex i jej przyjaciele zostają porwani i uwięzieni przez tytułową organizację Falcon. Alex zostaje rozdzielone z Jeden i Trzy, a Jack Winter, bezwzględny dowódca Falconu, próbuje zmusić ją do współpracy, przekonując, że jej nowi znajomi są...

Drugi tom „Falconu” Katarzyny Wycisk spodobał mi się dużo bardziej i też odebrałam go jako dojrzalszą część rozpoczętej historii, jednak dalej podtrzymuję, że mogę być na tego typu powieści już za stara.

„Na rozstaju dróg”, bo tak zatytułowany jest tom drugi, przedstawia nam losy przyjaciół z siedziby Falconu. Alex po nieudanej akcji ratunkowej zostaje w ośrodku, by móc...

W tej części poznajemy bliżej organizację Falcon. Akcja nadal nie zwalnia. Jest bardzo emocjonująco. Polecam.

Akcja zdecydowanie zwolniła i w połowie książki musiałam zrobić sobie przerwę na coś innego. Zakończenie było okropne. Okropne względem emocjonalnym. I choć nigdy tego nie robiłam to poprostu musiałam znaleźć spoiler do 3 tomu bo nie byłam w stanie zacząć czytać. Niestety dowiedziałam się więcej niż chciałam i przez to również nie mogłam zacząć. Nie róbcie tak ;) Coś czuję,...

Na półkach: , , , , ,

Nie mogłam się oprzeć i po przeczytaniu pierwszej części Falconu postanowiłam od razu sięgnąć po drugi tom. Wszystko oczywiście przez Autorkę i to z jakim zakończeniem zostawiła mnie przy pierwszej części. No i cóż mogę wam powiedzieć? Kolejny raz dostałam niezły zastrzyk adrenaliny i emocji. Kolejny raz moje serce, wielokrotnie przyspieszało bicie serca. Kolejny raz jestem...

• Fantastyka
  • 2019