Broń swoich interesów

Robert Sharpe Wydawnictwo: Dom wydawniczy ABC Spółka z o.o. poradniki
1996-01-01
Dom wydawniczy ABC Spółka z o.o.
asertywność komunikacja związki negocjacje
poradniki
asertywność komunikacja związki negocjacje

Chwyciłam za tę lekturę z zaciekawienia - tytuł sugerował, że to coś dla mnie - ale nie oczekiwałam zbyt wiele od tak cieniutkiego (zaledwie 117 stron) poradnika. Ot, zapewne kolejny zestaw sloganów. I tu bardzo przyjemnie "się rozczarowałam" - książeczka zawiera wiele szczegółowo opisanych rozwiązań, jak m.in. bronić własnych praw, negocjować, inicjować przyjazne kontakty...

• Przeczytane ponownie
  • 1997

Dodaj cytat z książki Broń swoich interesów