Biblia

Biblia tysiąclecia biblia religia Bóg
religia
praca zbiorowa
Biblia tysiąclecia biblia religia Bóg

Większych bełkotów nie czytałam.

Dzieło niepowtarzalne w skali światowej, w którym nawet niewierzący znajdzie coś dla siebie. Wielka opowieść o wierze, która z mitów i wierzeń pierwotnych dochodzi do spotkania z Żywym Bogiem. Zawiera oryginalne pisma ludzi, którzy widzieli Go twarzą w twarz po Jego zmartwychwstaniu.
Poza tym to prawdziwa skarbnica motywów literackich, zawierająca w sobie listy, pamiętniki,...

Pismo Święte, pełne przypowieści, paraboli. Wciąż aktualna.

Lektura, którą każdy choć jeden raz powinien przeczytać. Dla jednych będzie niesamowitą przygodą, dla innych kontrowersyjną opowieścią wyssaną z palca. Niezależnie od opinii dużo wartości można czerpać z takiej książki.

CHUJOWO NIE CZYTAŁEM

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Jako, że nie znalazłem w zbiorach Lubimy czytać, Biblii wydawnictwa Pallottinum (tzw. "tysiąclatka") to zaznaczyłem tą, która jest innego wydania.

Całość czytałem pod wpływem potrzeby zjednoczenia się z Bogiem. Pamiętam, że lekturę zacząłem od czytania Biblii Nowego Testamentu(nie pamiętam jakiego wydania, ale innego niż to), następnie wziąłem się za cudowną...

• Religia
  • Najważniejsze