Record of a Spaceborn Few

Becky Chambers Wydawnictwo: Hodder & Stoughton Cykl: Wayfarers (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Hodder & Stoughton
Wayfarers (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Inne

Książka jest pełnoprawną kontynuacją poprzednich tomów. Eksploruje zwyczaje, tradycje i życie tych, którzy opuścili Ziemię i zdecydowali się nie opuszczać statków kosmicznych nawet po pierwszym kontakcie, po dołączeniu do GC.
Mamy tu do czynienia zarówno z punktem widzenia Ziemian i uchodźców z innych planet, jak i kosmitów, dla których wszystkie zwyczaje Floty są...

• Sci-Fi
  • Kiedyś kupię
  • Poszukuję / Czekam na pl
  • Zakupy 2021 r.
  • Chcę w prezencie
  • Czekam na polskie wydanie!!!
  • Język zagraniczny

Dodaj cytat z książki Record of a Spaceborn Few