Whitney G. Wydawnictwo: WGW Books, LLC literatura obyczajowa, romans
angielski
WGW Books, LLC
literatura obyczajowa, romans
angielski

Krótkie opowiadanie, okrojona historia o miłości, bez żadnych wzlotów i uniesień.

Oczekiwałam czegoś lepszego. Nic w sumie się nie działo . Jestem rozczarowana.

Asystentka Emily i jej szef Nicholas będą udawać, że są parą przez 30 dni. Co z tego wyniknie? Czy łącza ich umowa okaże się końcem, a może początkiem czegoś zupełnie nowego?
Podobnie jak w przypadku Grzesznego doktora podeszłam do tej książki z baaardzo dużym entuzjazmem, który niestety autorce udało się we mnie zabić;

Bez rewelacji. Krótka i przewidywalna.

Co prawda czytałam w internetowym tłumaczeniu, a nie oryginale, ale zdecydowanie z tej historii można było wycisnąć coś więcej. Krótka (za krótka), miła, ale przewidywalna historia miłosna. Większość, jeśli nie wszystkie wątki są zaledwie liźnięte, do przeczytania na raz.

Krótkie opowiadanie, w sam raz na jeden wieczór. Jednak czegoś mi brakowało. Nie było żadnego elementu zaskoczenia.

Zdecydowanie za krótka. Za duzo niedokończonych wątków. A miała spory potencjał

mam lekki nie dosyt po przeczytaniu tej książce

Doskonała pozycja na popołudniową, lub przedpołudniową nudę w czasie urlopu.
Emily jest asystentką w firmie prowadzonej przez Pana Wolfa - bogatego, pewnego siebie mężczyznę. Oboje są pracoholikami i oboje czują, że między nimi jest przyciąganie. Jednak Em cały czas chce zmienić pracę - na co nie pozwalają jej podpisane dokumenty.
Gdy pojawia się pewna sytuacja z umową i...

Ksiazka fajna, przyejmna.

• 2020