Narzeczony na miesiąc

Okładka książki Narzeczony na miesiąc Whitney G.
Okładka książki Narzeczony na miesiąc
Whitney G. Wydawnictwo: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Thirty Day Boyfriend
Niegrzeczne książki
2022-11-09
2022-11-09
2017-11-02

Emily podpisała kontrakt na cztery lata, miała przez cztery lata być osobistą asystentką Nicholasa Wolfa, sęk w tym, że kobieta po dwóch latach ma już dosyć tej pracy, a raczej swojego aroganckiego szefa. Niestety szukanie innego zajęcia wydaje się niemożliwe, jej szef ma znajomości wszędzie i skutecznie utrudnia odejście swojej podwładnej.
Nicholas ma u stóp cały świat, co rusz podpisuje nowe kontrakty, w biznesie jest nie do pokonania, przynajmniej do czasu. Jego nowy kontrahent ponad wszystko ceni sobie wartości rodzinne, a samotność i pracoholizm Nicholasa nie wypadają zbyt korzystnie. Jeżeli Wolf chce podpisać ten kontrakt za wszelką cenę musi udowodnić, że chce się ustatkować, potrzebuje do tego tylko narzeczonej na niby, a kto nada się lepiej do tej roli, jeżeli nie Jego osobista asystentka, która zna go lepiej niż on sam?
Ona nareszcie będzie mogła odejść, on podpisze ważny kontrakt, wydawać by się mogło, że oboje dostaną to czego chcą, ale czy na pewno?

Wielką wadą tej książki jest jej długość, powinna mieć przynajmniej trzy razy więcej stron niż ma.
Zabrakło mi charakterystyki bohaterów, bardziej rozbudowanych wątków, jakiś retrospekcji, chciałabym przeczytać w jaki sposób się poznali, co o sobie myśleli.
Szybko się czyta, można się pośmiać, ale to nie jest to czego oczekiwałam, dobry pomysł, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

Nicholas ma u stóp cały świat,...

Nie, nie, nie...
Książkę przesłuchałam w całości jako audiobook i jestem rozczarowana. Jeżeli ktoś szuka czegoś krótkiego i lekkiego na totalne odmóżdżenie to ok ale jeżeli sama miałabym ją przeczytać to zrezygnowałbym w połowie 😅

Nie, nie, nie...

Lekki i przyjemny romansik. Historia króciutka, godzinka czytania. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo mimo niskich ocen, książka naprawdę bardzo mi się podobała😊 To moja pierwsza pozycja tej autorki i na pewno nie ostatnia 😉

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam grubość książki, poczułam lekki zawód. Myślałam, że spędzę przy niejkilka wieczorów i będę się nią rozkoszować. Nic bardziej mylnego. Tytuł liczy jedynie 172 strony, ale to
nie znaczy, że mi się nie podobała. Podobała mi się i to bardzo. Śmiem twierdzić, że jest lepsza od serii
"Intensywne doznania". Kiedy ją czytałam, to w ogóle nie odczułam, że akcja toczy się za szybko. Książka
jest lekka i zabawna. Świetnie się przy niej bawiłam. Jeżeli szukacie czegoś do popołudniowej kawki albo macie zastój czytelniczy, to "Narzeczony na miesiąc" będzie idealny.

"Intensywne doznania". Kiedy ją czytałam, to w ogóle nie odczułam,...

Słodkie "opowiadanko" o nim i o niej i ich udawanym związku. Krótkie, lekkie i przyjemne na jedno sobotnie popołudnie lub jeden niedzielny wieczór. Ot, taka romantyczna komedyjka jak ich wiele, choć czytało się to naprawdę bardzo sympatycznie i z uśmiechem. Bawi, odpręża i umila czas. Czego chcieć więcej!

Historia krótka,zabawna i niesatysfakcjonująca.Gdy się zaczyna bohaterowie są w dziwnej,zażyłej relacji od dwóch lat.Zachowują się jak para i tylko konsumpcji związku nie było.Odebrano więc czytelnikowi całą przyjemność z narastania uczuć,niepewnosci,napięcia między bohaterami.Brakowało mi tych wszystkich emocji,zanim nastąpi szczęśliwy finał.Niepełna i frustrujaca książka,choć przyzwoicie napisana.

Całość czytałam może raptem dwie godziny i chociaż była to dosyć przyjemna lektura, to zdecydowanie na raz i niekoniecznie warta polecenia.

Szybki, lekki i uroczy romans.

Szybki, lekki i uroczy romans.

Przeczytana w 1,5h.
Lekko wulgarna, ale bardzo fajna.
Uwielbiam te potyczki słowne bohaterów😅

Przeczytana w 1,5h.
Lekko wulgarna, ale bardzo fajna.
Uwielbiam te potyczki słowne bohaterów😅

Z braku laku można przeczytać. Krótka, więc szybko się czyta. Ja jej słuchałam w audio

Dodaj cytat z książki Narzeczony na miesiąc