Kup teraz - 8 ofert w cenie od 20.89 zł do 31.40 zł

Gwiazdy, które spłonęły

Patronat LC
Melissa Falcon Field Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
What Burns Away
Alicja Laskowska
Wydawnictwo Kobiece
literatura amerykańska małżeństwo odmiana losu pierwsza miłość relacje rodzinne rozstanie samotność
What Burns Away
literatura obyczajowa, romans
Alicja Laskowska

Claire jest dobrą żoną i matką, która poświęciła wymarzoną karierę naukową dla rodziny. Jej małżeństwo nie przypomina jednak romantycznej bajki, a monotonia codziennego życia sprawia, że kobieta czuje się zagubiona i samotna.
Pewnego dnia Claire odbiera na Facebooku wiadomość od Deana - swojej pierwszej wielkiej miłości. Wkrótce ulega pokusie internetowego romansu. Kobieta...

Facetom nie można ufać ani mówić im wszystkiego.... Ciągle o tym zapominy... :(

Tragizm postaci jest oczywisty, jednak sposób podania tej historii jest już mniej poruszający.
Spodziewałam się po tej historii czegos więcej, czułam się lekko zawiedziona po jej ukończeniu.

Niezła książka, dająca do myślenia. Z jednej strony główna bohaterka wzbudza współczucie, ale za to z drugiej strony, jej zachowanie jest okropne i jednak ciężko patrzy się na nią łaskawym okiem.

Dziwna książka.
Niska ocena jest wynikiem mojej subiektywnej oceny winy bohaterki, gdyż uważam, że obarczanie jej winą jest niewłaściwe.
Smutne zakończenie smutnej historii.

Claire, wspaniała żona i matka, której małżeństwo dopada kryzys, związany z pracą jej męża. Kobieta, która poświęciła swoją karierę dla kariery męża, zaczyna źle się czuć ze swoim życiem. Wtedy nagle w jej życiu zjawia się jej pierwsza miłość, która wykorzystuje słabość i gorszy czas, w jakim znalazła się Claire.

Ciekawa książka, ciekawa bohaterka i ciekawe zakończenie, jednak dość długo się te historię czyta ze względu na naukowe wstawki.

książka która opisuje nieszczęśliwą historię kobiety zafascynowanej magią ognia, która najpierw straciła matkę, która odeszła do innego mężczyzny zostawiając ją i jej siostrę z ojcem, potem straciła ojca który popełnia samobójstwo, następnie myśli że szczęśliwie wychodzi za mąż, zachodzi w ciążę i poświęca swoją karierę. Tym samym kariera męża rozwija się i zachodzi...

Claire jest kochającą matką i żoną, która poświęciła swoją karierę, aby jej mąż mógł rozzwijać swoją. Niestety, czuje się w małżeństwie bardzo samotna, Miles-jej mąż - całe dnie spędza w pracy i ma dla niej coraz mniej czasu. Pewnego dnia Claire znajduje na Facebooku wiadomość od Deana-swojej pierwszej wielkiej miłości i z każdym dniem coraz bardziej zatraca się w tej...

Książka kompletnie nieporozumienie. Piromania że zdradą w tle. Nie polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 2018
  • 2017