Kup teraz - 2 oferty w cenie od 49.90 zł do 49.90 zł

Ursula’s Secret
literatura obyczajowa, romans
Monika Skowron
sekret kłamstwa poszukiwanie prawdy Afryka niebezpieczeństwo

Początek nie wciąga za bardzo i trzeba trochę przebrnąć, żeby dotrzeć do głównej akcji. Bohaterka średnio do mnie przemawia, bardzo roztrzepana i chaotyczna. Czytanie zaczyna być przyjemne w polowie książki. Można przewidzieć zakończenie, aczkolwiek jest pewien obrót akcji.

Dajecie książkom drugą szansę?

Ja tej dałam i przeżyliśmy razem ciekawa historię.
Staram się więcej czytać niż pisać dlatego momentami zasypuje Was wręcz opiniami ,a czasem milczę przez dłuższą chwilę.

Chciałabym Was również zaprosić mój vinted ,gdzie chętnie wymienię się książkami ,piszcie priv to podam link.

A teraz kilka słów o książce .

Zagmatwane losy trzech...

Bardzo wciągająca. Choć przez pierwszych kilka stron myślałam, że będę musiała robić notatki (kto jest kim, kto, dlaczego, itd.) Ale potem im kartka dalej, tym wszystko się klarowało.

"List z przeszłości" Mairi Wilson. Świat, jaki znała Lexy, rozpada się nagle na milion kawałków. W kółka chwil dziewczyna traci dwie najbliższe jej osoby. Najpierw w wypadku ginie jej matka, a następnie umiera jej ukochana opiekunka matki z dzieciństwa- Urszula. Niebawem okazuje się, że to Lexy jest jedyną spadkobierczynią majątku starszej pani. Kiedy dziewczyna porządkuje...

To z jednej strony bardzo wzruszająca historia, ale z drugiej także trochę przerażająca. Ta historia była tak skomplikowana, a jednocześnie tak prosta w zrozumieniu, że aż szokująca. Historia wciąga od pierwszych stron, czytało się to szybko i.. nie mogę powiedzieć, że przyjemnie w odniesieniu do całej tej historii, tych wszystkich zawiłości, jakie powstały w życiu...

Na samym początku poznajemy Lexy, która musi się uporać ze śmiercią swojej matki oraz niani. Odkrywa tajemnicze listy oraz zapiski, które na zawsze zmienią jej życie. Jednak aby odkryć skrywane tajemnice musi udać się do Afryki bo tam wszystko się zaczęło.
Na początku książka była dla mnie bardzo chaotyczna, nie potrafiłam się w nią wciągnąć i zrozumieć o co chodzi- kto...

Zachwyciła mnie ta powieść.Sprawiła,że dziś poczułem się lepiej.
Młoda Szkotka chce rozwikłać śmierć matki.W tym celu wyjeżdża do Malawi.Do Blantyre.A także nad jezioro Niasa.
Tu powoli zaczyna dochodzić do poznawania prawdy.Sporo akcji toczy się też w szpitalu.

Książka jest dla mnie wysokiej klasy obyczajówką z małym wątkiem sensacji.
Czyta się powieść szybko.Cały czas...

Bardzo duzo się wydarzyło . Książka ciekawa, ale nie wiem czemu czytałam ją strasznie długo. Może pod koniec za dużo wielokropków , zaczynały mi już przeszkadzać. Historia Lexy początkowo taka lekka okazała się zagmatwaną pajęczyną zagadek nie do rozplątania, na koniec wzięłam głęboki oddech. polecam.

Książka którą na początku czytało się ciężko, trzeba było "wejść" w historię. Generalnie polecam, bardzo ciekawa a historia nie była oczywista jak mogłoby się wydawać.

"List z przeszłości" to intrygująca powieść reprezentująca literaturę obyczajową z wyższej półki, wymagająca poświęcenia czasu i niekiedy mocniejszego wytężenia umysłu, aby nadążyć za zwrotami akcji i zmieniającymi się jak w kalejdoskopie czasem i przestrzenią wydarzeń. W porównaniu z mistrzyniami gatunku, takimi jak Kate Morton, pióro autorki wypada nieco słabiej, co jest...

• 2018
  • Ebook