Sex Piston

Okładka książki Sex Piston Jamie Begley
Okładka książki Sex Piston
Jamie Begley Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC Cykl: Biker Bitches (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Biker Bitches (tom 1)
Young Ink Press, LLC
2013-12-21
2013-12-21

Krótko, zwięźle i na temat. Przeplatane historiami z Last riders.

Krótko, zwięźle i na temat. Przeplatane historiami z Last riders.

To moje pierwsze spotkanie z twórczością Jamie Begley i bardzo miłe. Na rynku jest mnóstwo książek o podobnej tematyce,ale w każdej znajdziemy coś nowego. Jeszcze nie przetłumaczono oficjalnie żadnej z jej dzieł, choć trochę nad tym ubolewam. " Biker Bitches" to seria o dziewczynach z klubów motocyklowych i bardzo ciekawie zazębia się z kolejnym cyklem "the last riders". Czytelnicy podpowiadają, żeby je czytać na zmianę, bo łączy ich wiele wspólnych wydarzeń. To.do dzieła.
Sex Piston przynależy do klubu motocyklowego Blue Horsemen, którego szefem do niedawna był jej ojciec. Dawała wszystkim innym wsparcie i pomoc poświęcając własne pragnienia i potrzeby. Zadziorna i pyskata, kierowała koleżankami, którym bardzo dużo zawdzięczała. Nie zawsze była taka pewna siebie,to zasłona dymna,która skrywa prawdziwą i delikatną osobowość.Dowodziła także w domu,bo matka nie nadawała się do wykonania powierzonych jej zadań. Zawsze pracowała mądrze. Najpierw ustalała w czym jest problem, a następnie opracowywała plan działania, potem go realizowała. Twardym orzechem do zgryzienia okazał się Stud. Na niego musiała się specjalnie przygotować. Dawno nauczyła się tłumić emocje: gniew, złość i ból, które groziły przełamaniem jej ochrony jaką zbudowała wokół serca. Teraz jej wewnętrzny spokój został zaburzony.
Stud jako nowy prezydent klubu Blue Horsemen, mógł przebierać w kobietach. Jednak interesowała go tylko ta jedna. Niebezpieczna,bo nie manipulowała facetami,od razu ich niszczyła. Był wytrwałym, więc poczeka aż oziębłość Sex Piston,przerodzi się w czułość i chęć współpracy. Miał dodatkowe problemy i obowiązki jako ojciec trzech dziewczynek. Nie mógł dłużej pozwolić swojej dziewczynie na kwestionowanie jego autorytetu. Pozwolił jej na zbyt dużą swobodę, lecz trudno będzie ją okiełznać.

"Sex Piston" to pierwszy tom serii 'Biker Bitches”, to krótkie opowiadanie o kobietach klubu motocyklowego The Blue Horsemen. Ona Sex Piston (Norm) zacięta, temperamentna, lojalna, niezależna, pewna siebie, sexy laska, która jest bardzo opiekuńczy dla tych, na których jej zależy ale pod tym wszystkim ma złote serce. Jej „paczka stoi za nią murem”. On Stud obecny Prezydentem MC, ojciec trzech córek, obserwujący Sex Piston od pewnego czasu wpadła mu w oko. Dziewczyna wszystkich trzymała go na dystans. Jednak jak wszystko do czasu. Sex Piston walczy z jego atrakcyjnością, dopóki jej ciało nie zaprzeczy jej próbom, ale nie jest gotowa całkowicie zaufać mu.
Ale w tej ognistej dziewczynie jest coś, co sprawia, że Stud chce złamać jej wolę. Poza tym, kiedy się podda , reszta dziewczyn klubu pójdzie w jego ślady. Dziewczyny dają się lubić i warto poznać losy przyjaciółek Sex Piston.

Zabierając się za czytanie tej historii nie oczekiwałam wiele patrząc na to jaka krótka była, a tu nic bardziej mylnego. Było tu wszystko co powinna zawierać dobra książka a nawet i więcej. Bardzo podobał mi się charakter Sex Piston. Ta kobieta była gwałtowna, wybuchowa, zabawna a jednocześnie troskliwa i opiekuńcza. Podobała mi się jej zadziorność i temperament. Z kolei Stud był cierpliwy i czuły chociaż potrafił postawić na swoim i wiedział jak przekonać do siebie Sex Piston. Jak dla mnie to idealna para. Przyznaje, że polubiłam wszystkich, chociaż szczególną sympatią darzę przyjaciółki Sex Piston. Były cudowne :)

Dramat , rozczarowania i miłość lecz za krótka opowieść ...

Dramat , rozczarowania i miłość lecz za krótka opowieść ...

Przede wszystkim krótkie... bardzo. :)
Sex Piston jak nie ona, ale... Ale podobała mi się taka odmiana Sex Piston. Czytając poszczególne tomy Last Riders przeczuwałam, że te twarde laski, to świetna ekipa i teraz mam tego dowód.
Sex Piston jest tu inna - jak dla mnie nie mniej dzika, jednak inna. To normalne, że gdy była bohaterką drugoplanową, to łatwo było zrobić z niej dziką i wojowniczą babkę. Ta historia pokazuje jej drugie oblicze - to które ma dla bliskich. To dobra, ciepła i kochająca osoba.
Stud podobał mi się bardzo, ale to bardzo. To fajny facet, stanowczy i dojrzały. Jest opiekuńczy wobec swoich córek, co jest piękne. Dba o swoich ludzi, a szczególnie o Sex Piston. W sumie ich relacje znacznie bardziej przypadają mi do gustu niż między członkami Last Riders. To dojrzały, monogamiczny facet.
Poza tym same relacje między ekipą Blue Horsemen chyba bardzo przypadną mi do gustu. Chętnie przeczytałabym coś więcej.

Wrażanie zepsuł trochę fakt, że większość wydarzeń z tej książki już znałam, bo jestem aktualnie po lekturze 5 tomu Last Riders...
Mimo wszystko POLECAM!

Przede wszystkim krótkie... bardzo. :)

Na półkach: , , , , , , , ,

Będąc świeżo po przeczytaniu "Lucky's Choice" (#7 Last Riders) postanowiłam, że może nadrobię sobie coś z innych serii Autorki. Warto wspomnieć, że Autorka stworzyła kilka serii, które są ze sobą dość ściśle powiązane i powinno się czytać książki w jakiejś określonej kolejności. "Sex Piston" powinno czytać się po #3 tomie serii Last Riders, ja niestety tego nie zrobiłam, więc z tego powodu wiele wydarzeń z Sex Piston była mi już znana i przez to pozbawiłam się elementów zaskoczenia.

"Sex Piston" to pierwszy tom serii 'Biker Bitches'. Ci co czytają serię Last Riders wiedzą już, że seria ta opowiada o kobietach należących do innego klubu motocyklowego The Blue Horsemen. Prezydentem klubu jest Stud, który od początku pragnął Sex Piston, jednak ta trzymała go ciągle na odległość. Czas oczekiwania się jednak zakończył. Czas, aby Stud wziął to co do niego należy.

Sex Piston to ostra laska, nie da sobie w kaszę dmuchać. Dodatkowo zawsze ma swoją niezawodną grupę przyjaciółek, które zawsze stoją za nią murem.
Stud oprócz tego, że jest prezem klubu, jest także ojcem trzech dziewczynek.

Muszę przyznać, że działanie The Blue Horsemen trochę bardziej przypadło mi do gustu niż działanie Last Riders. A może po prostu Stud był facetem, który był zwyczajnie przyzwoitym gościem, a nie męską dziwką, która po prostu nie jest w stanie utrzymać w spodniach swojego towarzysza. Chciał Sex Piston i nie było dla niego problemem, aby być przyzwoitym facetem wiernym jednej kobiecie. Do tego był naprawdę przyzwoitym ojcem.

Ogólnie historia jest okej, czytało się błyskawicznie i nie powiem, że się nudziłam. Jednak tak jak już wspomniałam na początku, czytałam tę ksiażkę nieco za późno i w złej kolejności i przez to sama pozbawiłam się wielu elementów zaskoczenia. Jednak plusem według mnie jest to, że w tej książce mamy okazje poznać Sex Piston z całkiem innej strony. Bo za tą hardą kobietą stoi ktoś bardzo bezinteresowny i wrażliwy.

Niemniej jednak myślę, że warto poznać historię Sex Piston i Studa jako uzupełnienie serii Last Riders :).

To nie jest Sex Piston jaką znamy. Zero pazura. Myślałam, że z taką nam znaną bohaterką będzie się działo, ale cóż lekkie rozczarowanie, jednak jest to leszpa ksiazka od Last Riders.

Nie, nie, nie!!!

Jak autorka mogła mi to zrobić?
No jak!?!
To nie Sex Pistion to jakieś ciepłe kluchy!!!
Gdzie jest jej pazur? Gdzie jest ta zadziorna babka?

Jedyne co ratowało tę książkę to Stud i powód jego drugiego małżeństwa. Gdyby nie jego wielkie serce, strzeliłabym na autorkę ogromnego focha.

Nie, nie, nie!!!

Jak autorka mogła mi to zrobić?
No jak!?!
To nie Sex Pistion to jakieś ciepłe kluchy!!!
Gdzie jest jej pazur? Gdzie jest ta zadziorna babka?

• MC Bikersi
  • Romans