Tainted

Okładka książki Tainted Jamie Begley
Okładka książki Tainted
Jamie Begley Wydawnictwo: Young Ink Press, LLC Cykl: The VIP Room (tom 2) literatura obyczajowa, romans
The VIP Room (tom 2)
Young Ink Press, LLC
2014-01-15
2014-01-15

Było pikantnie, aż przypomniało mi się Last Riders 😁 z drugiej strony było nudnawo.

Jamie Begley pokazała swój charakterek w tej powieści, która temperamentem przypominała mi wszystko, co przeczytałam o Last Riders.
Było ostro, sprośnie, niebezpiecznie a czasami niewinnie. Domyśliłam się, że życie Kadena jako gwiazdy rocka było bardzo burzliwe. Ale, to co przeczytałam o nim i jego zachowaniu miało się nijak do moich domysłów. Próbował wszystkiego, co tylko dostępne, a sytuacja i menadżer R J wykorzystywał możliwości do maximum.
Kaden Cross żył jak król, intensywnie, bez ograniczeń i to go wykończyło. Stracił panowanie nad światem.Zbyt późno się otrząsnął, zapomniał o najważniejszej rzeczy, o rodzinie i najbliższych. Będąc stale pod wpływem środków odurzających nie myślał racjonalnie. Zszedł ze sceny, schował się przed ludźmi.Wyrzuty sumienia zabijały go od środka. Pomimo tych wydarzeń nie stracił wewnętrznego ognia, który rozbudziła ponownie pewna młoda kobieta.
Sawyer została porwana przez Diggera, przetrzymywana i odurzana narkotykami wraz z innymi kobietami w celach sprzedaży i usług seksualnych.Szczęściem w nieszczęściu trafiła na imprezę zespołu Mounth2Mounth.Tam spotkała mężczyzn, którzy po raz pierwszy patrzyli na nią jak na normalną kobietę, bez podtekstów i przytyków.
Pragnęła uciec jak najdalej, odszukać Vidę i spełniać marzenia, które od najmłodszych lat im przyświecały. Jednak niebezpieczeństwo ponownego porwania zatrzymało ją przy Kadenie, który z dnia na dzień stawał się coraz bliższy.

2056

Na półkach: , , , , , ,

Co mogę powiedzieć, kocham Jamie Begley! Jeśli nie przeczytałeś jej serii, zdecydowanie zalecam czytanie książek w kolejności, ponieważ różne serie nakładają się na siebie. Książkę tę wraz z jej siostrzaną książką Teasing (VIP Room 1) można przeczytać jako samodzielną wersję,ale ponownie, zdecydowanie sugeruję przeczytanie książek Jamie w sugerowanej kolejności, co jest dość skomplikowane. Ale ma sens, jeśli są czytane zgodnie z sugestią! Bardzo podobała mi się ta książka. Ma mroczne tematy, takie jak porwanie, niewolnictwo seksualne i handel ludźmi. Nie są to rzeczy, które każdy może przeczytać, ale Jamie świetnie sobie z nimi radzi w taki sposób, że czytelnik może wiedzieć, że są częścią opowieści, ale nie definiuje samej historii. Podobnie jak w przypadku wszystkich książek JB, rozwój postaci jest świetny, dzięki czemu zakochujesz się nie tylko w głównych postaciach, ale także w wielu drugoplanowych, a także w gorącym seksie. Tak, gorący seks. Jeśli nie lubisz bardzo seksualnych książek, Jamie NIE czytaj ich. Cudowna lektura, gorąco polecam.

Nie mogłam się doczekać, żeby poznać historię Sawyer i Kadena.
Wiedziałam, że będzie happy end, ale... chyba nie spodziewałam się tylu emocji pomiędzy tym.
Dowiadujemy się tu trochę o przestępczej działalności Diggera - wroga Kinga. Mamy trochę wspomnień o dzieciństwie Sawyer, Vidy i Calie (Lili) - a już samo zakończenie - rozbrajające. Już w trakcie czytania miałam wrażenie, że kobieta - nowa menadżerka jest jak Penni! I jednak! Strzał w dziesiątkę (a przekonała mnie o tym nieumiejętność gotowania).
Poza tym historia Kadena, jego wspomnienia, jest upadek i ponowne powstanie i... jego dominujący charakter rozbroił mnie totalnie! To było rewelacyjne, szczególnie, gdy Sawyer w końcu zdała sobie sprawę, że w "walce" z nim nie ma szans.
Cieszę się, że ta historia nie przeplata się tak mocno z innymi częściami. Poznajemy tu dużo Sawyer i Kadena. Poza tym mamy bardzo dobrą akcje! Pozwanie, wymuszana prostytucja, zaangażowanie zespołu by uwolnić kobiety, zdrada zaufania, kolejne porwania, interwencja Kinga, sporo męskiej dominacji.
Jestem jak najbardziej na tak!!! Tak szybko pochłonęłam tę książkę i już czuję niedosyt!
Na pewno przeczytam jeszcze raz!!!

POLECAM!!!

Nie mogłam się doczekać, żeby poznać historię Sawyer i Kadena.

Na ogół jest fajna, jednak nie dla mnie sadomaso które tam jest.

Na ogół jest fajna, jednak nie dla mnie sadomaso które tam jest.

• Muzycy
  • BDSM