Serial

Glob
fantastyka, fantasy, science fiction
83-7007-205-4
Ryszard P. Jasiński

Ze dwa, trzy opowiadania są kompletnie nieciekawe, nudne i wydają się być pisane pod przymusem - jakby redaktor powiedział "hej, brakuje nam kilka stron, weź no coś napisz". Najgorsze, że to początkowe teksty. I człowiek zaczyta tę cieniznę czytać i ... no, może kiedy indziej, może wrzucę w niedokończone, a tak w ogóle to nieciekawi mnie.

I tu jest błąd, bo dalsze...

Dobra do czytania np.na jakiejś poczekalni:jest gdzie zawiesić oko,ale nie ma potrzeby angażowania się w treść,która bardzo marną jest. Ot,zaliczona ,bo kupiona od ulicznego sprzedawcy za grosze.

Dyskusje

• Fantastyka