Jak dobrze być sobą

Christine A. AdamsRobert J. Butch Wydawnictwo: Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC literatura dziecięca
Happy To Be Me
Krzysztof Kurek
Wydawnictwo Księży Marianów PROMIC
dla dzieci bajka pomocne elfy poradnik
Happy To Be Me
literatura dziecięca
Krzysztof Kurek
dla dzieci bajka pomocne elfy poradnik

Okładka książki Świetny ze mnie dzieciak! O poczuciu własnej wartości Christine Adams, R. W. Alley, Robert J. Butch
6,0
Świetny ze mni... Christine Adams, R....

Autorzy książki zwracają uwagę na fakt, iż każde dziecko musi czuć, że jest kochane i akceptowane, niezależnie od swoich zdolności, talentu czy wyglądu. Zapewniają, że jednym z wyznaczników przyszłości młodego człowieka - jest jego samoocena. Może to mieć wpływ na to, czy w przyszłości nastolatek będzie dobrze przygotowanym do życia i spełnionym dorosłym człowiekiem....

Każde dziecko na świecie jest wspaniałe, a co za tym idzie jest po prostu wyjątkowe. Dzięki poradom zawartym w tej książeczce, każde dziecko będzie dumne z tego, że jest sobą. Uświadomi sobie, że ma wiele zdolności i wiele cech. Powie sobie: Jak to dobrze być sobą!

Więcej w recenzji:

• 2017