Banda niematerialnych szaleńców

Sine Qua Non
literatura młodzieżowa duchy podróże przeprowadzka archeologia
literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa duchy podróże przeprowadzka archeologia

Absolutnie genialna książka. Ma ręce i nogi, przy czym jest niesamowicie wciągająca. Można tylko czytać i jeść czekoladę drugą ręką :) Mam nadzieje, że za niedługo ukaże się kolejna część.

Fantastyczna i nie do podrobienia

Książka bardzo interesująca na pewno będzie idealna dla czytelników w wieku od 9 lat lubiących fantastykę

Pewnie nie tylko ja oglądam Marysię na youtubie. Mam do niej wielki podziew że ma czas na nagrywanie filmów na 5 kanałach. Pisaniu książek i robienie spotkań z widzimi.

Książka była bardzo ciekawy mogliśmy zobaczyć jak Danny pokazuje nam życie pozagrobowe które sam przypadkowo poznaje. Temat o duchach jest bardzo ciekawy i interesujący, a Marysia idealnie wymiśliła...

Daje 7, ale jednak słabe 7.
Książkę bardzo przyjemnie sie czytało, może nie wciągneła mnie jak inne (takie moje topowe) ale wciągneła - lekko. Mimo, że jest ona prosta, to jest ciekawa za co wędruje +. Język także nie jest takiś wyszukany co tez jest plusem, bo ta ksiazka ma bawić.
Przygody naszych bohaterów, których szybko polubiłem, były ciekawe. Podobało mi się to, że...

Może nie zaczyna się od trzęsienia ziemi, ale po prologu szybko pojawia się duch, zaraz potem następny i inne przygody/niebezpieczeństwa dla bohatera i świata. Trochę humoru o życiu w dużej rodzinie i gimnazjum.

Co ciekawe, można odnieść wrażenie, że książka została napisana przez gimnazjalistę (mam nadzieję, że to autorki nie obraża). Tak jak w wypracowaniach szkolnych...

Na półkach: , , , ,

Jestem pewna, że nie tylko ja oglądałam autorkę na YouTube. Kiedy więc dowiedziałam się, że napisała ona książkę, natychmiast dopisałam ją do mojej listy "do przeczytania".
I muszę przyznać, że już po pierwszym rozdziale, liczącym zaledwie 4 strony, wiedziałam, że książka mi się spodoba. Jest przyjemna, lekka, a zarazem wciągająca i zabawna. Przy czym należy chyba do mojego...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Bardzo ciekawa tematycznie, kreatywne i nowe przedstawienie w stosunku do duchów.
Bardzo przyjemnie i szybko się czyta bez wysiłku.
Mama nadzieję, że będzie mi dane przeczytać więcej książek tej autorki.
Podziwiam autorkę za to, że znalazła czas na pisanie książek, mimo prowadzenia kilku kanałów na YT oraz organizowanie obozów/kolonii oraz spotkań z fanami ;)

Książka Marysi Krasowskiej opowiada o przygodach nastolatka widzącego duchy. Każdy kto widział pełną ekspresji booktuberkę Marysię pewnie z przyjemnością chce wiedzieć o niej więcej, jak np. potrafi pisać książki.

Choć Marysia włożyła w książkę całą swoją duszę i swoją miłość do czekolady to jej powieść nie mogę zaliczyć do udanych przeżyć książkowych. Akcja dzieje się w...

Fajny pomysł, ciekawa historia, ale nie była najlepsza, czegoś mi jednak brakowało.

Dyskusje

• 2018