Wariacka intryga

Steve BerryRaymond Khoury pozostałe 48 str.
Shadow Tag

Adam Olesiejuk
Sonia Draga
pozostałe

Porównaj ceny i

Bardzo miło spędzony czas, ciekawy koncept i sympatyczni bohaterowie. Szkoda, że takie krótkie.

Dwóch autorów poczytnych książek, sami stają się bohaterami swojego opowiadania, przy okazji komentując innych znanych autorów. Co do samego opowiadania.... wariackie jak w tytule, jak dla mnie za dużo w jednym, pojawiający się chaos. Może gdyby to było dłuższe opracowanie byłoby ciekawsze.

Fajne opowiadanie, szkoda tylko, że takie krótkie. Chętnie poczytałabym dalej, jak bohaterowie i autorzy się poznają i wszystko wyjaśniają. To byłby niezły ubaw.

Co mi zostało po tym dzisiejszym świątecznym dniu? Potargane włosy. Zziębnięta makówka. I rozgrzana słońcem facjata. Jak można w dniu, w którym jest 19 stopni ciepła nałożyć czapkę? A jednak musiałam to zrobić. Chwilowo, ale musiałam, bo czułam realne zagrożenie utraty tego, co mi jeszcze w tej łepetynie zostało. Oczami wyobraźni widziałam jak szare komórki wyfruwają mi...

• Chcę w prezencie
  • Opowiadania
  • Pożyczone
  • Chcę mieć
  • Biblioteczka domowa
  • Sensacja/Thriller

Dodaj cytat z książki Wariacka intryga