Sekretna kolacja

Filia
2017-06-14
2017-06-14
Barbara Bardadyn

Świetna książka. Czyta się jednym tchem. Gorąco polecam.

Ciekawy plot-twist, zakończenie nieoczywiste a początek niewinny.

Opis mnie zachęcił, fabuła rozczarowała. Nie polecam.

Wow. Mocna książka. Nie czytaj, jeśli masz wrażliwy żołądek. Polecam, aczkolwiek Dziewczyna w walizce była lepsza.

"Memiczne" wstawki były absolutnie nie do zniesienia, zakończenie przyjemnie zaskakujące.

Bardzo ciekawy pomysł i dobrze napisana. Tak dobrze, że mam ochotę przejść na wegetarianizm po jej przeczytaniu.
Szkoda tylko że pod koniec domyśliłam się kto jest Vladimirem.
Polecam ludziom o mocnych nerwach, którym nie straszne drastyczne opisy.

"Perwersja nie zna granic. Człowiek jest zły z natury. Nieważne, co mówią, wszyscy są tacy sami. Biedny czy bogaty, czarny czy biały, stary czy młody, nieważne. W czynieniu zła wszyscy jesteśmy jednakowi".

Na początku myślałam, że książkę bez problemu można by zrównać z Wybornym trupem, wydawały mi się podobne, poprzez wspólne mięso. Myliłam się, ponieważ te książki są o...

1967

Nie wiem, skąd te wysokie oceny. Czytałam z zażenowaniem i rosnącym obrzydzeniem. Nawet myśląc symbolicznie, pomysł chory. Język też pozostawia do życzenia. Bohaterowie antypatyczni, co do jednego. Autor mnie nie zachęca do poznania jego dalszej 'tfurczości'.

Kto nie może się obejść bez mięsa na obiad😅?Po przeczytaniu tej pozycji trochę zmieni się Wam o tym zdanie.Zatem co dziś podasz na kolację?
Po świetnej DZIEWCZYNIE W WALIZCE zapragnęłam przeczytać kolejne książki Raphaela Montesa.I wiecie co?Na mojej półce odkryłam SEKRETNĄ KOLACJĘ.Ta lektura sama w sobie jest niewątpliwie nieco obrzydliwa a przy tym...

Dobra pozycja. Jednakże zakończenie troszkę przesadzone. Bardziej podobała mi się dziewczyna w walizce tego autora. Jednakże dobra pozycja która w okolicach setnej strony się rozkręca...

• 2018
  • 2019