Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.47 zł

Idealne życie

Patronat LC
Minka Kent Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
The Memory Watcher
Kamil Maksymiuk
Filia
thriller psychologiczny adopcja nastoletnia ciąża oddanie dziecka rodzina zastępcza
The Memory Watcher
kryminał, sensacja, thriller
Kamil Maksymiuk
Mroczna strona

Oficjalne recenzje i

Różne maski, różne wcielenia

Link do recenzji

Dobry thriller. Ciekawa książka, bardzo szybko się czytało. Historia interesującą, mimo iż z początku wydaje się trochę banalna i przewidywalna to jednak taka nie jest. Zakończenie niespodziewane i wyjaśnione.

Super. Od początku podszyta jakimś niepokojem, napięciem. Czy życie innych ludzi zawsze wydaje się ciekawsze niż Twoje? Przeczytaj. Każdy ukrywa jakiegoś trupa w szafie.

To była dołująca trochę książka.

Objawia “nagą prawdę” o tytułowym idealnym życiu. Wiadomo, spoko szmatki, pyszne śniadanka z mega dekoracjami, uśmiechnięte gęby członków rodziny. Typowe, prawdziwe życie, nie? Szkoda, że tylko na instagrama.

Książka nie jest wybitna pod względem fabularnym. Niby thriller psychologiczny, ale delikatny. Z wątkiem powiedziałabym...

Czyta się fajnie choć ja niezbyt przepadam za historiami z instagramem w tle.

Zakończenie tej książki jest najlepsze. Polecam.

"Idealne życie"Minka Kent
Autumn Carpenter patrzy.
Każdego dnia obserwuje życie McMullenów.Z zazdrością przygląda się idealnej rodzinie wychowującej troje pięknych dzieci.Każde urodziny, każda podróż, każdy dzień – Autumn zawsze jest z nimi.Tyle że nikt o tym nie wie.
Nikt nie podejrzewa, że coś w tej rodzinie należy do niej.Pewnego dnia okoliczności zmuszają ją do podjęcia...

Bardzo pokręcona historia i bardzo kobieca, choć to nie romans, lecz dramat psychologiczny, to ja czułem na każdym kroku kobiecy "długopis".
Nie jest to zarzut, tylko pewnie kobiety bardziej będą rozumieć postawy bohaterek, bo to one są tu pierwszoplanowe.
Całość dołująca, szczególnie zakończenie.
Dla fanów psychologi behawioralnej.

Historia może nie jest jakichś wysokich lotów, fabuła bywa czasem irytująca, ale czyta się dobrze i lekko.

Na półkach: , , , ,

Idealne życie czym jest? I czy takie w ogóle istnieje?
W świecie Internetu, zdjęć z pewnością takie jest, ale na pokaz. A ludzie oglądają i wierzą w to, co widzą, nie poznając zaplecza i przede wszystkim prawdy. Bo jak wiadomo w mediach pokazujemy, to co chcemy, to co piękne i miłe. I w tej książce autorce idealnie udało obnażyć się ten świat.
Problemy psychiczne,...

Właśnie czym jest idealne życie??? Zawsze w chwilach zwątpienia wydaje nam się że ktoś ma lepsze życie i tego zazdroscimy...zazdroscimy pięknych zdjęć na insta i fb...I chcemy być właśnie tacy jak ta...na zdjęciu.
Zakończenie mnie troche rozczarowało ale mimo to polecam bo wciąga 👍😉

2 283
    1 216