Dziewczyna w walizce

Patronat LC
Raphael Montes Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
Dias Perfeitos
Filia
Dias Perfeitos
kryminał, sensacja, thriller
Mroczna strona

Oficjalne recenzje i

Nasze chore namiętności

[ 67 ] Link do recenzji

Bardzo podobała mi się książka, fajne zwroty akcji Polecam

100 stron przeczytałem resztę przekartkowałęm. książka zajęła mi jeden wieczór. Było kilka niespodziewanych zwrotów akcji jednak generalnie nie podobała mi się. Nie chcę mówić więcej aby nie spoilerować. Nie polecam.

ᴾᴼˢˢᴱˢˢᴵⱽᴱ ᴸᴼⱽᴱ❤️

"Zrobił kolejny krok do przodu. Musiał ją jakoś uciszyć. Podniósł książkę. Wyrżnął nią z całych sił w głowę dziewczyny. Zadał jeszcze kilka ciosów aż ucichła... Nieprzytomną zapakował do walizki!!!"

Lubię książki gdzie świat zbrodni jest ekscytujący. Tajemnice ludzkiej duszy i natura zła, miażdżą tak, że boję się przewrócić kolejną stronę. To powieść...

Oto kolejny tytuł wygrzebany z dna szafy.
DZIEWCZYNA W WALIZCE to niewątpliwie pokręcona historia.Nietuzinkowa,mroczna i wciągająca.Z całą pewnością mogę stwierdzić,że autor wykazał się wszechstronną wyobraźnią,choć to dopiero jego debiut.Jest tajemniczo,intrygująco a niekiedy nawet brutalnie i krwawo.Do tego mamy głównego bohatera,który jest iście...

Dla mnie idealna książka, ale czułam niedosyt. Zakończenie było tak zaskakujące, że aż się prosi o kontynuację. Nie wiem czy jest w planach ale fajnie by było 📚📚📚📚

Młody student medycyny Teo Avelar jest spokojnym mężczyzną. Mieszka z niepełnosprawną mama i psem. Jedyne prawdziwe uczucia okazuje tylko w obecności zwłok, które mi przydzielone na uniwersytecie.
Pewnego dnia...

Dziwią mnie niskie opinie bo wg. mnie książka bardzo dobra. Ciekawa, zaskakująca i nietuzinkowa. Przynajmniej nieprzewidywalna jak wiele pozycji na rynku.

Dziwna historia ale wciągnęła mnie. Jest w tej książce jakaś świeżość, coś, czego jeszcze nie było. Polubiłam tego autora, szkoda że tylko dwie jego książki na polskim rynku.

Historia trochę pokręcona, momentami odrażająca i socjopatyczna, ale wciągająca. Po przeczytaniu pierwszych stron miałam ochotę z niej zrezygnować, jednak w pewnym momencie ta historia zaczęła wzbudzać we mnie coraz większą ciekawość. Przede wszystkim brawa dla autora za oryginalność.

Autor trzeba przyznać ma oryginalne pomysły na tematy swych książek. Ta również nieodbiega od tych standardów. Dobra, wartka akcja. Niezłe pióro. Nie można się nudzić.

Autor bardzo dużo chciał zmieścić w jednej książce, takie wszystko i nic, akcja bez wyrazu, bohaterowie bez wyrazu, nieprawdopodobna historia, w złym tego słowa znaczeniu. Jakim cudem nikt ( a było trochę ludzi po drodze) nie zauważyło tytułowej dziewczyny, jakim cudem taki bagaż nie wzbudził podejrzeń?

Dyskusje

2 024