Szofer

W.A.B.
historia fantasy
literatura piękna
historia fantasy

Może nie najlepsza, jaką w życiu przeczytałem w swoim życiu, ale bardzo dobra, o hitlerowcach I świętym Graalu.

Zachęcający opis/ oraz dodatkowo wyprzedaż/ skusiły mnie do zakupu tej książki. Spodziewałem się fantastycznej lektury dla kogoś kto interesuje się drugą wojną światową z punktu nie tylko działań wojennych, kolei losów ludzi, ale także ze względu na szereg tajemnic, które miały wtedy miejsce. Jedną z tych tajemnic jest wiara nazistów w mistyczną moc artefaktów rozesłanych...

Dyskusje

• 2019
  • Tata
  • Historia
  • Fantasy/Sci-fi
  • Najgorętsze premiery A.D. 2017
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)
  • Chcę mieć

Dodaj cytat z książki Szofer