Lato w Jagódce

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Rok w Poziomce (tom 3) literatura obyczajowa, romans
2017-05-29
2011-04-20
Znak Literanova
literatura polska szczęście marzenie
Rok w Poziomce (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2017-05-29
literatura polska szczęście marzenie

Zły tytuł. Powinien brzmieć "Lato w wygódce". A treść jest taka, jak ta w owej wygódce poniżej deski sedesowej.

Polecam z całego serca. Bardzo wzruszająca opowieść.

Miło się czytało.

Jesień sprzyja czytaniu. Długie wieczory zachęcają do zagłębienia się w przyjemną i lekką lekturę. Powinna być ona barwna, poprawiająca zmienny o tej porze roku nastrój, podnosząca na duchu. Na półkach księgarń takich publikacji nie brakuje, co chwila trafia na nie szereg pasjonujących, wartych naszej uwagi powieści. Warto jednak pamiętać o starszych pozycjach, które...

Kolejna książka autorki, którą czyta się szybko i przyjemnie. Miła lektura na jesienne wieczory.

Zabawna, chwilami nieprawdopodobna opowieść o Gabrysi Szczęśliwej. Tylko tytuł nieadekwatny.

Ciekawa i urocza historia prostej mało atrakcyjnej dziewczyny, a właściwie kopciuszka, której życie z dnia na dzień staje się jej spełnieniem marzeń.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Główna bohaterka Gabrysia trochę brzydka, naiwna budząca politowanie czytelnika przypomina bohaterki tanich romansideł, podobnie z resztą jak cała historia Jagodki. Nie wiem czy to wypadek przy pracy ale ta książka nigdy nie powinna się ukazać, w zestawieniu z pozostałymi książkami Michalak to na nią spuśćmy zasłonę milczenia.

Na półkach: , , , , ,

Opowiada powieść o Gabrysii niepełnosprawnej dziewczynie, która została porzucona jako niemowlę przez swoim rodziców ,nazwana szarą myszką.
Chcę poznać dobrego,kochającego mężczyznę księcia na białym koniu.
Być piękną i bogatą.
Bohaterka Gabrysia to sympatyczna,miła osoba pragnąca miłości i szczęścia wierzy,że ktoś na nią czeka,że szczęście jest pisane.
Jest brzydulką...

Bajka... Ale kto nie lubi ich?

Dyskusje

2 156