Rok w Poziomce

Okładka książki Rok w Poziomce
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Rok w Poziomce (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-01-01
literatura polska szczęście marzenie

1974 ocen

Bardzo słaba... Irytująca i roztrzepana główna bohaterka cały czas mnie drażniła. Nie polecam

Pierwsza część super kobieta jednak potrafi dążyć do celu i go osiągnąć ... Super

Niesamowita, magiczna ksiazka. Polecam na dlugie zimowe wieczory. Sarkazm i humor glownej bohaterki rozsmieszyl mnie do lez (a rzadko to sie zdrza). Mysle ze kazdy odnajdzie w tej powiesci czastke siebie.

Historia pewnej singielki niesczesliwie zakochanej, ktorej zycie nie rozpiszcza a wrecz przeciwnie ciagle stawia nowe wyzwania.

Uwazam, ze koncowka jest strasznie naciagana i dlatego dalam 9 a nie 10 gwiazdek.

Polecam

Uwazam, ze koncowka jest strasznie...

Bardzo lubię tą serię i muszę do niej ponownie powrócić. Lubię książki tej autorki, miło się czyta, idealna na jesienne i zimowe wieczory.

Bardzo mocno wciągająca książka. I chociaż historia Ewy momentami była bardzo smutna, to jednak dużo jest tutaj wesołych momentów ;)

Wyjątkowa i bardzo piękna książka. Jak dla mnie to wzruszająca powieść , która daje do myślenia. Jestem po prostu oczarowany.

Polecam

Ta książka jest tak zła, że aż ciężko wyrazić słowami jak bardzo jest zła.
Po pierwsze forma pisania - autorka wielokrotnie zmienia narrację z 1 osobowej do 3 osobowej i z powrotem i to często w jednym zdaniu! Masakra!
Dalej - ona umieściła samą siebie w tej książce i zachwyca się swoją osobą. I to notorycznie. Mamy też masę wstawek z jej innych książek, które wcale się nie różnią za bardzo od tej książki.
No i jest jeszcze główna bohaterka - bohaterka, która wymaga od innych pożyczki, bo przecież jej się należy pomimo, że jest super niewdzięczna i nic nie umie. Zakłada ona też swoje wydawnictwo książkowe pomimo braku wiedzy o czymkolwiek i oczywiście za pieniądze innej osoby i wydaje pierwszą książkę, która staje się bestselerem zanim jeszcze zostaje wydana.
Mamy jeszcze marzenie głównej bohaterki o posiadaniu małego białego domku. Jeździ w poszukiwaniu jego po całym świecie (pomimo braku pieniędzy oczywiście) i nie może znaleźć żadnego pasującego domu...….. Nie żeby można było przemalować mały dom... nieeeeee, to za proste. Inną sprawą jest to, że małe białe domy wcale nie są takie rzadkie. W mojej wsi stoją 4 takie.
Pozytywy? - brak

Ta książka jest tak zła, że aż ciężko wyrazić słowami jak bardzo jest zła.

Lekka i przyjemna ale niekiedy przerysowana.

Lekka i przyjemna ale niekiedy przerysowana.

Książka bardzo pozytywna, napisana z poczuciem humoru. Dobra na smutne i pogodne dni.

Jak napisać jeden grafomański szrot i potem wydać go 150 razy na zasadzie crtl+c i ctrl+v, zmieniając imiona bohaterów, nazwę książki i pewne detale. Niesamowity gniot. W dodatku ałtorka (bo grafomanka nie zasługuje na tytułowanie autorką) - jeśli dobrze pamiętam - jest na tyle przekonana o swojej zajebistości, że umieściła sama siebie w powieści i zachwycała się samą sobą. Taka forma masturbacji własnym ego. Przerażające.