Rok w Poziomce

Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Rok w Poziomce (tom 1) literatura obyczajowa, romans
2017-05-29
2017-05-29
literatura polska szczęście marzenie
1914 ocen 325 opinii

1914 ocen

Niesamowita, magiczna ksiazka. Polecam na dlugie zimowe wieczory. Sarkazm i humor glownej bohaterki rozsmieszyl mnie do lez (a rzadko to sie zdrza). Mysle ze kazdy odnajdzie w tej powiesci czastke siebie.

Historia pewnej singielki niesczesliwie zakochanej, ktorej zycie nie rozpiszcza a wrecz przeciwnie ciagle stawia nowe wyzwania.

Uwazam, ze koncowka jest strasznie...

Bardzo lubię tą serię i muszę do niej ponownie powrócić. Lubię książki tej autorki, miło się czyta, idealna na jesienne i zimowe wieczory.

Bardzo mocno wciągająca książka. I chociaż historia Ewy momentami była bardzo smutna, to jednak dużo jest tutaj wesołych momentów ;)

Wyjątkowa i bardzo piękna książka. Jak dla mnie to wzruszająca powieść , która daje do myślenia. Jestem po prostu oczarowany.
Polecam

Ta książka jest tak zła, że aż ciężko wyrazić słowami jak bardzo jest zła.
Po pierwsze forma pisania - autorka wielokrotnie zmienia narrację z 1 osobowej do 3 osobowej i z powrotem i to często w jednym zdaniu! Masakra!
Dalej - ona umieściła samą siebie w tej książce i zachwyca się swoją osobą. I to notorycznie. Mamy też masę wstawek z jej innych książek, które wcale się nie...

Lekka i przyjemna ale niekiedy przerysowana.

Książka bardzo pozytywna, napisana z poczuciem humoru. Dobra na smutne i pogodne dni.

Jak napisać jeden grafomański szrot i potem wydać go 150 razy na zasadzie crtl+c i ctrl+v, zmieniając imiona bohaterów, nazwę książki i pewne detale. Niesamowity gniot. W dodatku ałtorka (bo grafomanka nie zasługuje na tytułowanie autorką) - jeśli dobrze pamiętam - jest na tyle przekonana o swojej zajebistości, że umieściła sama siebie w powieści i zachwycała się samą sobą....

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Powieść wspaniała. Pełne optymizmu i wiary w szczęśliwe zakończenia. Główna bohaterka Ewa postanawia odmienić swoje życie. Kupuje domek na wsi i rozpoczyna nowe życie. Wspierana przez rodzinę i przyjaciół powoli wraca do równowagi. Pięknie napisana i pełna radości powieść. Polecam.

Bardzo wzruszająca opowieść. Polecam z całego serca.

Dyskusje

2 655