Lato w Jagódce

Okładka książki Lato w Jagódce
Katarzyna Michalak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Cykl: Rok w Poziomce (tom 3) Seria: Książki pełne emocji literatura piękna
literatura piękna
Rok w Poziomce (tom 3)
Książki pełne emocji
Wydawnictwo Literackie
2015-09-08
2015-09-08

więcej Więcej

Swietna powiesc na zimowe wieczory. Nie moglam sie oderwac, a to sie rzadko zdarza.
Oczywiscie przeciwnicy Pani Michalak krzykna, ze slabe, ze nie te jezyk.... a dla mnie super. Zgadzam sie. ze historia jest malo realna, ale czy nie chodzi czasami o to w zyciu zeby zaglebic sie w swiat magii?

Goraco polecm ....

O czym marzy kopciuszek o imieniu Gabrysia? O księciu na białym koniu? Nieee, chociaż... Może o tym, żeby być piękną i bogatą? Też nie. Gabrysia chce być zwyczajna. Taka jak inni. Dzięki splotowi nieprawdopodobnych wydarzeń jej marzenie się spełnia, jednak po drodze... będzie zaklinała konie, pozna prawdziwego księcia, wystartuje w konkursie " Z Bestii w Piękność" i...

Ta książka to cudowna opowieść, współczesna baśń pełna miłości, szczęścia i nadziei. Czytając tę książkę budzi się w nas optymizm, radość oraz nadzieja na to, że i nam wszystko się ułoży. Trzeba być tylko optymistą i nie poddawać się przeciwnościom losu.

Zły tytuł. Powinien brzmieć "Lato w wygódce". A treść jest taka, jak ta w owej wygódce poniżej deski sedesowej.

Polecam z całego serca. Bardzo wzruszająca opowieść.

Miło się czytało.

Jesień sprzyja czytaniu. Długie wieczory zachęcają do zagłębienia się w przyjemną i lekką lekturę. Powinna być ona barwna, poprawiająca zmienny o tej porze roku nastrój, podnosząca na duchu. Na półkach księgarń takich publikacji nie brakuje, co chwila trafia na nie szereg pasjonujących, wartych naszej uwagi powieści. Warto jednak pamiętać o starszych pozycjach, które...

Kolejna książka autorki, którą czyta się szybko i przyjemnie. Miła lektura na jesienne wieczory.

Zabawna, chwilami nieprawdopodobna opowieść o Gabrysi Szczęśliwej. Tylko tytuł nieadekwatny.

Ciekawa i urocza historia prostej mało atrakcyjnej dziewczyny, a właściwie kopciuszka, której życie z dnia na dzień staje się jej spełnieniem marzeń.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

2 237
  • Katarzyna Michalak