Baśnie barda Beedle’a

Okładka książki Baśnie barda Beedle’a
J.K. Rowling Wydawnictwo: Media Rodzina Seria: Harry Potter literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Andrzej Polkowski
Tomislav Tomi Andrzej Polkowski Harry Potter

Okładka książki Tezaurus Harry Potter I-VII Joanna Lipińska, Andrzej Polkowski
Ocena 7,4
Tezaurus Harry... Joanna Lipińska, An...
Okładka książki Harry Potter i Przeklęte Dziecko J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
Ocena 6,3
Harry Potter i... J.K. Rowling, Jack ...

Oficjalne recenzje i

Dobranocka dla Czarodzieja

Link do recenzji

1161 164 88

Świetne bajki dopełniające historie o Harrym Potterze. Krótkie historyjki z morałem. Najbardziej magiczna to opowieść o Opowieść o trzech braciach.

Przyjemna lektura, którą traktowałam jako przerwę między bardziej ambitnymi książkami.

Zaskoczyłem się , gdy okazało się , że nie oceniłem tej książki mimo , że czytałem ją kilka lat temu. Chyba nie miałem wtedy jeszcze konta na stronie. Co do samej książki to jest super. Mamy tu kilka baśni , a także komentarze Albusa Dumbledore'a na ich temat. Wszystkie historie były świetne , ale najbardziej polubiłem "Opowieść o trzech braciach"

Bardzo ciekawy i magiczny zbiór baśni, który każdemu kto lubi czarodziejskie historie z morałem na pewno przypadnie do gustu. Gorąco polecam! :)

Baśnie czarodziejów, do których na pewno będę wracać ⚡️💛

Baśnie czarodziejów, do których na pewno będę wracać ⚡️💛

Na półkach: , , , , ,

Fajny dodatek do serii.

Fajny dodatek do serii.

Baśnie to ciekawa propozycja rozszerzenia uniwersum Harrego Pottera. Można je czytać jako odrębne historie, a przypisy są świetne. Do tego są okraszone pięknymi rysunkami. Duża czcionka sprawia, że książka jest czytelna dla mniejszych czytelników. Fajnie by było gdyby ukazało się więcej baśni niż tylko 5.

Baśnie Barda Beedle'a to jedna z nielicznych książek, do której wracam regularnie. Magiczny klimat i piękne historie, a do tego wspaniałe wydanie - życzyłabym sobie, żeby więcej książek było wydawanych w taki sposób.

Bardzo ciekawe baśnie, jak i cała otoczka, a więc komentarze do nich - to w zasadzie najlepsze! Świetne rozszerzenie uniwersum.

Pani Joanna w tej książce w bardzo fajny sposób przedstawia świat przed narodzinami Harrego Pottera, morały z owej lektury bardzo dobrze trafiają zarówno do Dzieci, Młodzieży jak i do Dorosłych. Polecam

Łukasz von Miston't

Łukasz von Miston't