Mugole i magia: J.K. Rowling i fenomen Harry’ego Pottera

Okładka książki Mugole i magia: J.K. Rowling i fenomen Harry’ego Pottera George Beahm
Okładka książki Mugole i magia: J.K. Rowling i fenomen Harry’ego Pottera
2005-01-01
2005-01-01
Magdalena Hermanowska
magia czarodzieje

Jedna z tych książek, która swój sukces zawdzięcza innej i jeden z tych autorów, który wybija się dzięki innemu. Książka stanowi niespójny zbiór informacji o Harrym Potterze, który był interesujący dla fanów w 2005, kiedy wikipedia nie była tak popularna, ale dziś może być raczej głównie elementem kolekcjonerskim. Zwłaszcza, że informacje zawarte w niej sięgają tylko do 4 części przygód czarodzieja.

Na prawdę cudowna.Każdy potterhead powinien ją posiadać.Pozwala spojrzeć na książkę,autorkę,aktorów i całe powstawanie serii z innej perspektywy.Na początku może wieje nudą ale na prawdę jest cudowna.I te zdjęcia...nic tylko czytać !

Doskonała książka dla uzupełnienia wiedzy o świecie Harry'ego Pottera i Joanne Rowling. Można dowiedzieć sie naprawdę wielu informacj, których byśmy nawet nie przypuszczali, że możemy się dowiedzieć! Polecam ją każdemu zawziętemu fanu Harry'ego Pottera.

Przydatne jak nie przeczytało się wszystkich części. Polecam.

Przydatne jak nie przeczytało się wszystkich części. Polecam.

Myślę, że książka tylko zainteresuje fanów Harrego. Znajdą oni w niej dużo ciekawych informacji.

Książka? Nie. Powiedziałabym, że jest to bardziej podręcznik oprowadzający nas po świecie czarodziejów ;) Wprost idealny dla kogoś kto chce bardziej poznać ich świat, jak i świat J.K.Rowling.

Super dodatek do serii J.K.Rowling "Harry Potter" z pięknnymi zdjęciami

Super dodatek do serii J.K.Rowling "Harry Potter" z pięknnymi zdjęciami

Strasznie to chaotyczne, ale dla fana Pottera i tak spora przyjemność.

Strasznie to chaotyczne, ale dla fana Pottera i tak spora przyjemność.

Bardzo szczegółowe, dobrze rozplanowane. Magiczne.

Bardzo szczegółowe, dobrze rozplanowane. Magiczne.

Jedna z najlepszych książek okołopotterowych, jakie czytałam:) Chociaż nie jest już aktualna.

• Harry Potter
  • Literatura angielska

George Beahm Mugole i magia: J.K. Rowling i fenomen Harry’ego Pottera Zobacz więcej