Ostatnie dziecko

2008-01-01
9788324162086
Tomasz Bereziński
Amber
groza literatura niemiecka niebezpieczeństwo podświadomość strach tajemnica thriller trauma wyobraźnia zabójstwo
Das Kind
kryminał, sensacja, thriller
2017-03-16
9788324162086
Tomasz Bereziński

Oficjalne recenzje i

Życie po życiu

[ 5 ] Link do recenzji

fitzek za każdym razem mnie zaskakuje

czy 10-latek może być seryjnym mordercą? czy rzeczywiście przeżył reinkarnację i teraz chce odpowiedzieć za swoje zbrodnie?
robert stern, berliński adwokat, będzie musiał odpowiedzieć sobie na te oraz wiele innych pytań po spotkaniu z simonem
będzie także musiał zmierzyć się ze swoją tragiczną przeszłością

nie wiem jak fitzek to...

Śmierć ma 143 cm wzrostu... Pod takim znam tą książkę. Od dłuższego czasu leżała na półce i czekała, aby w koncu ją przeczytać. Czy śmierć może być tak mała? Czy mały chłopiec to reinkarnacja zabójcy sprzed lat? Jesteście ciekawi, a więc polecam przeczytać.

44/2020

1961

Książka interesuje, ciekawi i trzyma dobrze w napięciu, akcja toczy się szybko, więc nie ma nudy, ale nie jestem zadowolona z takiego zakończenia i wyjaśnienia...

Inna niż wszystkie:zaskakująca i nie pozwalająca się odłożyć na bok. Miło spędziłam z nią czas. Akcja pędzi wraz z każdą przerzucaną stroną a bohaterowie budzą sympatię, sprawiając, ze chce się poznać dalsze losy bohaterów.

Zaskakująca i inna niż wszystkie, z licznymi zwrotami akcji i wyrazistym bohaterami. Gorąco polecam :)

Świetna, z zaskakującym zwrotami akcji. Zakończenie wyrywa z butów. Bohaterowie wyraziści a fabuła nietypowa. Styl autora jest przyjemny, bez głębokich przemyśleń, co pozwala czytelnikowi szybko brnąć przez akcję. Polecam.

Dziesięcioletni chłopiec twierdzący, że przed ponad piętnasty laty zabijał. Jego ofiarami padali najgorsi zbrodniarze.
Czy to możliwe, że chłopiec pamięta swoje poprzednie wcielenie? Kim jest wspomniany mściciel i co nim kieruje?
W jaki sposób ta "spowiedź" łączy się z grupą pedofilów handlujących dziećmi?

Intrygujący pomysł autora, początek bardzo wciągający. ...

Fitzek wznosi czytelnika zawsze na wyższy poziom literacki. Niesamowita przygoda. Tej książki nie można przegapić.

"Dziesięcioletni chłopiec wzywa adwokata, by wyznać mu, że zamordował człowieka...piętnaście lat temu."
"Ostatnie dziecko" by @sebastianfitzek to thriller psychologiczny króla suspensu. Jednak tym razem niestety tego suspensu nie było. Nie jest to książka, która wywołała w mojej głowie spustoszenie i która jest godna polecenia.
Historia jest mocno przekombinowana, niektóre...

Dyskusje

1 704