Widzę cię

Clare Mackintosh Wydawnictwo: Prószyński i S-ka kryminał, sensacja, thriller
I see you
Bartosz Kurowski
Prószyński i S-ka
kobieta literatura angielska ofiara przestępca śledztwo thriller zagadka kryminalna
I see you
kryminał, sensacja, thriller
Bartosz Kurowski

Oficjalne recenzje i

Kto obserwuje cię w tłumie?

[ 11 ] Link do recenzji

Książka ta pisana jest z trzech perspektyw :Zoe (gł. bohaterka), detektyw do której główna bohaterka się zwraca, oraz sprawcy.
Muszę przyznać że ta książka mocno mnie zakończyła, ponieważ do samego końca nie miałam nawet podejrzeń kto może być sprawcą. Nawet jak już myślisz, że wiesz - to jesteś w błędzie 😉.
"Widzę Cię" to pierwsza książka C. Mackintosh, która wpadła w moje...

Historia wciągająca, trochę ciężko się ją niestety czytało, kilka razy odkładałam i wracałam bo byłam ciekawa jak się skończy. No i końcówka rzeczywiście działa na + tej książki.

Wciągająca

Fabuła interesująca, ma potencjał nawet na serial telewizyjny. Jeśli chodzi o samą lekturę, momentami nużąca, jednak przyjemna

Meh... no właśnie... Meh...
"Cienka, jakby rozciątnięta na zbyt duzej kromce chleba..."Ten cytat opisuje tą książkę całkowicie. Czasem słowa niewypowiedziane mówią nam najwięcej :))

Książka ciekawa ale nie porywająca, dopiero ostatnie 100 stron trzyma w napięciu. Zbyt obszerna, zbyt wiele niepotrzebnych wątków i opisów, natomiast zakończenie całkowicie nieprzewidywalne i wbija w fotel!
Zdecydowanie bardziej podobała mi się poprzednia książka Clare Mackintosh "Pozwolę Ci odejść".

Fascynująca. Naprawdę mnie wciągnęła. Zakończenie tak zaskakujące że brak słów. Polecam.

Grubość książki mnie przeraziła, przyznam szczerze, ale myślę sobie, na bank treść wciągnie i wynagrodzi rozmiar. Niestety nic takiego się nie wydarzyło. Ponad 500 stron totalnej nudy, akcja rozkręcająca się dobrze po 400 stronach, sam pomysl kto stoi za tytułowym "widzę cię" i zakończenie...mordowałam tą książkę 3 tygodnie. Słabe!

“On widzi każdy Twój krok…”
Zoe Walker codziennie podróżuje metrem, zawsze o tej samej godzinie zajmuje to samo miejsce. Podczas podróży czyta jedną z londyńskich gazet. Pewnego dnia w sekcji ogłoszeń trafia na swoje zdjęcie. Rodzina uważa, że to tylko zbieg okoliczności i przypadkowe podobieństwo kobiety ze zdjęcia do Zoe. Jednak następnego dnia w gazecie, w tym samym...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pomysł świetny, problem poruszony w książce bardzo aktualny i coraz bardziej realny. Totalna inwigilacja, która stała się już w zasadzie faktem niekoniecznie musi służyć naszemu bezpieczeństwu. Wykonanie pozostawia jednak nieco do życzenia. Momentami nieco nudnawo było, choć końcówka super, bardzo mnie zaskoczyła. Może po prostu wystarczyło nieco skrócić książkę?...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • 2020
  • Chcę w prezencie
  • E-book
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Widzę cię