Cela

Initium
2017-04-26
2017-04-26
Agnieszka Hofmann
thriller psychologiczny współczesna literatura niemiecka

Mocna i mroczna - sam nie wiem, który przymiotnik na "m" lepiej oddaje treść. Albo Sam nie wie...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka mnie nie porwała .Po thrillerze spodziewałam się sporo zagadek,tajemnic ,troche krwi i niesamowitej akcji a tu dostałam wspomnienia i rozważania jedenastoletniego chłopca .Za duzo tu opisów i psychologicznych przemysleń bohatera ,które nic ciekawego nie wnosiły do przedstawionej historii. Może i akcja rozkręca się w połowie książki ale całość nie zrobiła na mnie wrażenia.

Bardzo spodobała mi się okładka, oraz opis. Pewnie dlatego miałam dość wysokie oczekiwania co do tej pozycji. Niestety,  dołączam do grona osób, którym ta książka się nie podobała, ponieważ ja też zachwycona nią nie jestem. W zasadzie po przeczytaniu zastanawiałam się, co to właściwie było ?? Pomysł niezły, ale pomysł i okładka to wszystko, co jest do przyjęcia, reszta to jakiś bełkot, miałam wrażenie, że autor bardzo silił się na oryginalność, a wyszła mu niemal totalna klapa. Tak więc nie polecam.

Książka napisana bardzo chaotycznie, mam wrażenie, że autor zagubił się w pewnym momencie, o czym tak naprawdę pisze książkę. Podobało mi się zakończenie, ale niestety nie rekompensowało okropnie nieprzemyślanej większości lektury.

Naprawdę dobry thriller psychologiczny (!) mało znanego autora.

Jeśli ktoś lubi thrillery to bardzo polecam.

Trzyma w napięciu i ciekawi od pierwszej do ostatniej strony.

Naprawdę dobry thriller psychologiczny (!) mało znanego autora.

Jeśli ktoś lubi thrillery to bardzo polecam.

Trzyma w napięciu i ciekawi od pierwszej do ostatniej strony.

Beznadziejna. Zmęczyłem z ciekawości o zakończenie, ale szkoda było czasu

Beznadziejna. Zmęczyłem z ciekawości o zakończenie, ale szkoda było czasu

bardzo mnie wymęczyła ta książka.
PRZECZYTAŁAM,
ale więcej nie sięgnę po książki tego autora

bardzo mnie wymęczyła ta książka.
PRZECZYTAŁAM,
ale więcej nie sięgnę po książki tego autora

Okładka mi się spodobała z treścią zaś było różnie. Nie porwała mnie a szkoda bo liczyłam na więcej.

Szczerze? Chaotycznie pisana, przeskakiwanie z wątku na wątek. Czasami musiałam czytać fragmenty po dwa razy bo nie wiedziałam czy to sen, myśli czy z kimś rozmawia. Zniechęciłam się już do autora :/

Genialny thriller psychologiczny o obsesji muzycznej i wypaczonej psychice oraz zachowaniach mających wpływ na najbliższe osoby. Zakończenie zaskakujące, fabuła pełna napięcia i nieprzewidywalna.

• 2017
  • Thriller/sensacja/kryminał