Stokrotka w kajdanach

2016-07-19
2016-07-19
Agata Kowalczyk
Agata Kowalczyk

Fajna chwytliwa, jest wabikiem, aby sięgnąć po kolejne książki tej autorki :-)

Fajna chwytliwa, jest wabikiem, aby sięgnąć po kolejne książki tej autorki :-)

Po połowie książki można już domyśleć się zakończenia.
Nie podoba mi się styl pisania, jednak sama historia jest dość ciekawa. Za fabułę daje 8 a za styl 6-6,5

Po połowie książki można już domyśleć się zakończenia.

Lubię powieści Sharon Bolton. Zazwyczaj są ciekawie skonstruowane. W tej zabrakło mi trochę napięcia i ciekawości, co dalej. Ponadto od samego początku miałam pewne podejrzenia i cóż... sprawdziły się.

Dobrze się czytało do pewnego momentu. Zakończenie mocno przekombinowane. Książka na 2 wieczory.

Świetna książka, przyjemnie się ją czytało. Wciągająca. Zakończenie jest zaskakujące.

Fenomenalna książka, cały czas trzyma czytelnika w napięciu, zajebiste zakończenie

Miły powrót do kryminałów, serdecznie polecam :)

Miły powrót do kryminałów, serdecznie polecam :)

Kolejna przeczytana przeze mnie powieść autorki, która ugruntowała we mnie postanowienie poznania innych jej książek.
Treść jest bardzo ciekawie podana czytelnikowi- oprócz normalnej fabuły dostajemy wycinki z gazet, fragmenty policyjnych akt, prywatne listy skazańca do ukochanej i prawniczki prowadzącej jego sprawę, dzięki czemu możemy lepiej poznać całą sprawę.
Obrończynią, która ma wydostać z więzienia seryjnego mordercę oskarżonego o trzy brutalne zabójstwa, jest prawniczka, która jest też pisarką- jest znana z tego, że wyciąga zza krat ciężkich przestępców, po czym pisze książki o nich i ich zbrodniach.
Wydaje się, że tym razem ma być tak samo- wierzą w to wszyscy, prócz samego skazańca. Prawda o tym, o co i dlaczego toczy się gra między prawniczką i klientem jest znana tylko im obojgu. Przyznam, że na początku i nawet w środku powieści nie wpadłabym na to, jak się skończy. Bardzo dobra książka, polecam.

Wciągająca i przyjemnie się ją czyta. Zakończenie bardzo zaskakuje tak jak i odkrycie tytułowej stokrotki. W końcu wszystko wskakuje na swoje miejsce. Mam tylko wrażenie że autorka miała wcześniej zaplanowane zakończenie i pod koniec odrobinę się do niego spieszyła przez co odczuwam lekki niedosyt bo z chęcią czytałabym dalej.

To jest chyba pierwszy kryminał tego typu jaki przeczytałem.
Idziemy razem z naszą bohaterką przez całą książkę po to by ją później nie lubić wręcz znienawidzić??
Po co budowała cały swój status życia aby później......
Historia nie za bardzo trzyma się kupy.

To jest chyba pierwszy kryminał tego typu jaki przeczytałem.
Po co budowała cały swój status życia aby później......
Historia nie za bardzo trzyma się kupy.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to