Chata

Data 1. wydania:
2008-01-01
Anna Reszka
Nowa Proza
Bóg dziecko ekranizacja film poszukiwanie sensu życia rozpacz samotność trauma ucieczka od życia zabójstwo
The Shack
literatura piękna
2017-03-02
Anna Reszka

Opinie [1 034]

Biblia dla Leniwych - tak ujęłabym treść zawarta w tej książce. Jeśli czegoś nie rozumiecie warto przeczytać. Polecam

Cudowna książka, ktora wiele mi dala. Ja rowniez jestem matka dziecka, ktore umarło wiec szczegolnie do mnie trafiła. Jedyna w swoim rodzaju.

Książka dająca dużo do myślenia. Bardzo płynnie się czyta, jedna z lepszych książek jakie czytałam, a czytam ich całkiem sporo.

"Chata" jest niesamowita, każde zdanie, każde słowo z niej ma jakąś wyjątkową moc. I choć ja na co dzień takich książek nie czytam, tym razem odniosłam wrażenie jakby ta książka chciała bym ją przeczytała ... Autor przedstawia świat tak samo...

Infantylna, banalna.

Książka momentami się dłużyła, ciężko się czyta przez tą cała filozofię. Ogólnie taka fantastyka to nie moje klimaty. Ale całość może dać do myślenia.

Piękna książka, która skłania do przemyśleń nad swoim życiem i tym, jak postrzegamy wiarę.

Jesteś zraniony? Ktoś Cię zdradził? Masz problem z wyłączeniem? Zastanawiasz się gdzie na co dzień jest Bóg? Czemu istnieje zło na świecie? Skad się biorą mordercy, gwałciciele, zarazy, pandemie? Czemu ciągle słyszymy o wojnach, zamachach, porwaniach i okrucieństwie jednych wobec innych? A może straciłeś kogoś bliskiego?
Ta książka pomoże Ci w piękny sposób znaleźć...

Zaskakująca,dajaca do myślenia i zastanowienia się nad swoim zyciem

Czułam się trochę, jakbym czytała jakąś religijną ulotkę. Nie rozumiem zachwytów nad książką, jest przekolorowana, niejasna, nierealna. Być może wymaga osiągnięcia jakichś duchowych wyżyn, do których nie dosięgam. Dla ateistów to fantasy niezbyt wysokich lotów.

Zaczęło się całkiem dobrze, ale dalej to dla mnie droga przez mękę. Dla osoby niewierzącej to jakby czytanie o ufo. Rozumiem, że książki nie zawsze odzwierciedadlają rzeczywistość, ale taka forma since fiction to dla mnie jednak za dużo.

Dyskusje

8 852