Niebo istnieje... Naprawdę!

Todd BurpoLynn Vincent Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael biografia, autobiografia, pamiętnik
Heaven is for Real
Heaven is for Real
biografia, autobiografia, pamiętnik
Olga Pieńkowska-Kordeczka
niebo śmierć życie Jezus

Bardzo fajna, pogodna książka, a jako audiobook jest chyba jeszcze lepsza. Dodatkową zaletą jest niezbyt obszerna forma, która nie zdąży znudzić tematem

Kiedy czytałam tą książkę wciąż się wzruszałam. Byłam bardzo poruszona tym, co spotkało Coltona i jego rodzinę. Ta książka jest wspaniałym świadectwem i daje nadzieje.

Po prostu jeśli chcecie poznać tą piękną i wyjątkową historię podróży małego chłopca do nieba i z powrotem sięgnijcie po tę książkę (albo obejrzyjcie film :)

Wierzę, że historia przedstawiona w książce wydarzyła się naprawdę. Podczas czytania wiele razy się wzruszałam. Wiara to w ogóle temat, który mnie wzrusza. Sam sposób pisania też jest ciekawy, jednak taki bardzo amerykański i to się czuje :) Film nakręcony na podstawie książki też jest ok, ale też za bardzo amerykański.

Czyta się lekko, szybko, przyjemnie. Tchnęła nadzieję. Chcę wierzyć, że tak jest.

Wspaniała książka, czytając pamiętajcie o tym że małe dzieci widzą więcej i nie kłamią.

To jest jedna z niewielu książek, które przeczytałam po obejrzeniu filmu. Mam zasadę, najpierw książka potem film. Tu było inaczej.

🌞Przepiękna opowieść o czteroletnim chłopcu, który w trakcie operacji trafił do nieba. Opowiadał, o spotkaniu z Jezusem, swoim pradziadkiem czy nigdy nienarodzoną siostrą. Cudowna, wzruszająca a przede wszystkim dla każdego.
🌞Czytając, aż mi...

Bardzo fajna książka. Niebo opisane przez czteroletniego chłopca. Daje nam to nadzieję, że po śmierci będziemy szczęśliwi, a nasi bliscy, którzy już odeszli z tego świata już tego szczęścia dostąpili. Czytałam tą książkę po śmierci taty, aby móc jakoś łatwiej pogodzić się z tą stratą. Książka podbudowuje na duchu. Czas chyba, aby zobaczyć ekranizację.

Bardzo dobra książka. Polecam. Pozostawia nas z myślą, że dziecko zawsze prawdę Ci powie i życie nie kończy się na ziemi.

Cudowna książka, wzbudzająca nadzieję i pozytywne emocje, przepełniająca wiarą. Niesamowicie wzruszająca szczególnie ważna dla chrześcijan. Pozwala ujrzeć niebo, życie po śmierci oczami chłopca, który je odwiedził przeżywając śmierć kliniczną. Książka bardzo wciągająca.

Chciałbym, żeby to była prawda. Mam jednak w głowie, że treść książki to próba oszustwa i manipulacji.

Dyskusje

3 720