Nothing More

Okładka książki Nothing More
Anna Todd Wydawnictwo: Znak Literanova Cykl: Landon Gibson (tom 1) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa

Oficjalne recenzje i

Co było po „After”?

Link do recenzji

Na półkach: , , , , ,

Książka nudna, a przemyślenia głównego bohatera beznadziejne.

Według mnie ta książka nie dorównuje serii After. Mało co się w niej dzieje, szczególnie na początku. Zawiera gównie przemyślenia Landona, które nie są jakoś specjalnie interesujące. Trochę się zawiodłam na niej, ale jeśli kogoś interesuje jak Landon i Tessa radzą sobie w NYC to zachęcam do przeczytania.

Na półkach: , , , , ,

Przydał mi się powrót do twórczości Anny Todd!
Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Miałam wrażenie, że historia Landona będzie, po prostu nudna, jednak moje przeczucia zmieniły się już na początku lektury :)

Książkę przeczytałam z ciekawości czy będzie podobna do serii after, wyszło to strasznie blado. Taka dupa z tego Londona, że tylko można się wkurzyć. Oczywiście nie wiadomo z kim się związał tak się kończy w zawieszeniu, że sięgnę po kontynuację, chociaż jest to słaba literatura

Nieporozumienie

"Nothing more" przeczytałam rok temu i tak sobie czekała na swoją kolej co chwilę spychana przez inne książkowe "koleżanki". Powieść była ok, nie zachwyciła mnie jakoś specjalnie, miałam poczucie takiego wyrwania z kontekstu ale dopiero po jej przeczytaniu dowiedziałam się, że jest ona dodatkiem do innej serii i teraz zastanawiam się czy ją nadrabiać... a chodzi tu o After,...

Książka dała mi, trochę szerszy obraz sytuacji Tessy i Hardina. A co do głównego bohatera książki, Landona sytuacja jest trochę skomplikowana. Z jednej strony ponownie pojawia się Dakota, która ewidentnie miesza w życiu Landona. Z drugiej strony jest Nora, która czuje coś do Landona, ale boi się zaangażować. Jestem ciekawa dalszych losów bohaterów

Fajne przedstawienie losów pobocznej postaci głównych części książki

Nie wiem za bardzo, co mam tutaj napisać.
Czyta się szybko, bez większych emocji, nie trzeba się zbytnio zastanawiać nad treścią. Na pewno nie mam ochoty sięgać po drugą część. Nie jestem na 100% pewna, ale wydaje mi się, że bez czytania znam zakończenie. Dosyć łatwo je przewiedzieć. Powiedzmy, że może być, ale bez szału.

Zabierając się za ta książkę nie miałam zbyt wielkich oczekiwań ponieważ czytałam opinie, ale na prawdę nie spodziewałam się ze będzie taka kiepska. Landon jest taki nudny, te jego ciągle rozmyślania są bardzo meczące. Tak w zasadzie to nic ciekawego się nie wydarzyło, końcówka nie zachęca zbytnio do sięgnięcia do kolejnej części. Kiepskie dialogi i brak chemii miedzy...

• 2019
  • 2018