Przyrodni brat

2017-05-24
2015-02-15
2014-09-23
Wojciech Białas
chłopak dziewczyna literatura amerykańska namiętność spotkanie uczucie
Inne

Książka jest fajnym wakacyjnym przerywnikiem. Świetnie nadaje się na plażę, biwak, lekka, trochę pikantna, nie wymaga myślenia.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fajna pozycja. Akcja rozgrywa się powoli, ale osobiście tak lubię. Sceny intymne przyjemnie opisane. Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wspaniała , wzruszająca, 10 / 10 . Jedna z najlepszych książek tej autorki.

Wspaniała , wzruszająca, 10 / 10 . Jedna z najlepszych książek tej autorki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mało brakowało, a nie przeczytałabym tej książki. Oceniłam ją na wstępie mylnie. Pomyślałam- ot, książka jakich tysiące. Nieśmiała nastolatka napalona na aroganckiego przystojniaka.
Dałam sobie jeszcze dwa, trzy rozdziały na przeczytanie dla świętego spokoju, z przekonaniem, że po prostu jej nie skończę.
No ale przepadłam. Wciągnęłam się tak, że przeczytałam całość w mniej niż dobę.
Nie, nie jest to książka idealna, ale ocieka emocjami, bardziej niż inne romanse obyczajowe i przez to naprawdę się wczułam w losy i zażyłość bohaterów. Jak dla mnie ta książka to naprawdę miłe zaskoczenie.
Mam tylko ogromny zarzut, ponieważ przyrodni brat, to zupełnie co innego niż przybrany brat. Tytuł i cała książka opiera się na niewłaściwym i błędnym określeniu tej relacji jaką mieli Greta i Elec.

No ale przepadłam. Wciągnęłam się tak, że przeczytałam całość w...

Wciągająca, rewelacyjna, chemia między bohaterami. Czego chcieć więcej!

Wciągająca, rewelacyjna, chemia między bohaterami. Czego chcieć więcej!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Piękna historia idealna na wieczorne odprężenie. Choć pojawiają się smutne epizody, to autorka jak zawsze daje nam satysfakcjonujące zakończenie. Na kilka rzeczy przymknęłam oko, ale jeden błąd jest rażący. Źle przetłumaczony tytuł sugeruje kazirodztwo.
Stepbrother to przybrany brat, brak pokrewieństwa.
Przyrodni brat to Half-brother.

Stepbrother to przybrany brat, brak pokrewieństwa.
Przyrodni brat to Half-brother.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zaczyna się dość kliszowo i przez chwilę myślałam,że to historia jakich wiele.Nic bardziej mylnego.Ten romans potoczył się trochę innym,mniej przewidywalnym torem i dostarczył mi wielu emocji.Przede wszystkim ma szybki początek i koniec(?),przez co przez większość czasu może i jest smutno,ale i przy tym jakby bardziej moralnie.W tego typu relacjach -przyrodni brat i siostra- czuje się zwykle jakiś dyskomfort,jednak tutaj można tego uniknąć.Ten romans budzi wiele uczuć,w tym niesamowitą frustrację niesprawiedliwym losem kochanków.Jest słodko-gorzko,bohaterowie potrafią rozczarować swoim zachowaniem,rozbawić czy wzruszyć .Ostatecznie to piękna historia, warta przeczytania.Zostałam nią mile zaskoczona.

Ciekawa historia, nieco niezrozumiała (w końcu czemu Greta i jej przyrodni brat nie mogli być razem? Matka by to przeżyła...),ale mimo wszystko całkiem dobrze się czytało.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

ciekawie się słuchało - bardzo lubię tą lektorkę :)
historia pierwszej miłości przybranego rodzeństwa..

ciekawie się słuchało - bardzo lubię tą lektorkę :)
historia pierwszej miłości przybranego rodzeństwa..

Nie będę się rozpisywać.
Cała historia jest mdła, nudna i nic z tej książki/historii nie wyniosłam.
Nie polecam, dla mnie strata czasu.

Nie będę się rozpisywać.
Cała historia jest mdła, nudna i nic z tej książki/historii nie wyniosłam.
Nie polecam, dla mnie strata czasu.

• 2017
  • Romans