Słoneczna przystań

Oficjalne recenzje i

Problemy lubią się przyciągać jak magnesy

[ 7 ] Link do recenzji

1956

Podobnie jak dwie poprzednie części tą również czytało mi się bardzo dobrze, ale zarzuty do tego tomu również są podobne. Książka jest do bólu przewidywalna i w dodatku niewiele się w niej dzieje. Mogłaby być o połowę krótsza i nic by na tym nie straciła, wręcz przeciwnie. Miałam wrażenie, że czytałam cały czas to samo tak bardzo była rozwleczona. Jednak jeśli lubicie...

Mojej irytacji ciąg dalszy. Znów ciągnie się wątek zakochanego w innej tchórza. Znów akcja nie przystaje do mijającego czasu.
W całej tej serii Autorka próbuje przekazać, że świat nie jest czarno biały, ale w efekcie ja mam wrażenie że taki właśnie jest świat tej powieści.

Rozwleczona telenowela....Mało akcji i konkretów. Przeczytana z sympatii do bohaterów.

Super

Ciąg dalszy losów sióstr Niemirskich. Cykl książek wciągający i przyjemnie się czyta. Jedno " miłość" zwycięży wszystko.

Bardzo ciepła , pozytywna i pełna optymizmu książka jaką przeczytałem. To jest świetna powieść o miłości, przyjaźni i przyzwoitości. Zakochałem się w Zmysłowie.
Polecam

Cóż powiedzieć, oczywiscie naiwie sadziłam, że kolejna część bedzie lepsza od poprzednich, zwłaszcza od drugiej części, ale... Ale niestety, załuję, ze Autorka zamiast stworzyć sielska, ale realną sagę - powedrowała w strone absolutnej bajki. a nawet w bajkach sa pewne granice. Czego by się bohaterowie nie tkli - zamienia się w "złoto". a nadmiar powoduje nudę.
Szkoda, bo...

Rewelacja. Każdy tom z cyklu "Czary codzienności" czyta się jeszcze szybciej.

Trzeci tom sagi - Czary codzienności i chyba dotąd najlepszy. Wreszcie wszystkie wątki miłosne ulegają pozytywnemu zakończeniu ale nie zdradzę kto z kim i dlaczego. Akcja toczy się wartko do tego stopnia, że nie mogłam przestać czytać. Po początkowej i chyba zrozumiałej antypatii, bardzo podoba mi się postać Magdy i kręcącego się koło niej ekologa. No cóż, dla mnie miłość...

Piękna. :) Moja ulubiona seria. Muszę jeszcze sięgnąć po dwie pierwsze, ale na pewno tak samo skradną moje serce jak trzecia oraz czwarta. :D

Dyskusje

• 2018