Taka jak ty

Gabriela Gargaś Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans

Bardzo ciekawa ksiązka o sprawach które dotykają każdego z nas zwłaszcza kobiety .Powieść dodaje otuchy i daje do myślenia. Polecam

piękna opowieść o przyjaźni, różnych przeciwnościach losu, akceptacji i radzeniu sobie z nimi , polecam i czekam niecierpliwie na ciąg dalszy

Przepiękna książka.Polecam

Książka o sile przyjaźni i miłości. Dwie przyjaciółki od dzieciństwa starają się walczyć z tym co przynosi im los. Poznajemy je jako małe dziewczynki i śledzimy losy jak już są dorosłe i mają własne rodziny. Dobro rodziny wygrywa z namiętnym romansem, choroba dziecka nie pozwala na rozpaść się małżeństwu. Książka dramatyczna ale też z nuta humoru prawdziwa.

Na półkach: , , , , ,

,,Taka jak ty'' to kolejna rewelacyjna powieść Gabrieli Gargaś, która porusza wiele spraw i problemów dotyczących każdej z nas.
Główne bohaterki przechodzą przez życiowe zakręty wspólnie, poczynając od dzieciństwa. Następnie, już jako dorosłe kobiety spotyka je wiele problemów, od tych mniej istotnych po te poważne, jak problemy małżeńskie Mariony czy choroba syna Karoliny....

Świetna książka, taka o prawdziwej przyjaźni, prawdziwym życiu i prawdziwych problemach. Taka przyjaźń szczera na dobre i na złe, jeszcze od przedszkola zdarza się jedna na milion albo i rzadziej. Taką przyjaciółkę chyba każda z nas chciałaby mieć, ale problemy już raczej nie. Smutny przemiana Karoliny, która zmienia się z beztroskie, zwariowane dziewczyny, na kobietę...

Na półkach: , , , ,

Chciałoby się mieć taką przyjaźń opisaną w książce, jaka jest między Karoliną a Marioną. To takie przyjaciółki od dziecka. Jedna wspiera drugą bezgranicznie.
Początek książki, bardzo fajny, przypomniał mi własne dzieciństwo, gdy wstawało się wcześnie rano, szło do kościółka aby zdążyć na Disco Polo w niedzielne popołudnie :) Rozbawiały mnie niektóre momenty i szczerze -...

Trafiłam na błąd w treści;-) na stronie 108. Autorka pisze o narodzinach Piotrusia, który był synem Mariony, a parę linijek dalej czytamy ,, Kiedy Piotruś miał dwa i pół roku, Karolina po raz kolejny zaszła w ciążę, a dziewięć miesięcy później urodziła Marcela" Czy to błąd autorki, czy wydawcy? ;)))

Tak , to jest książka o mnie o Tobie o nas .Warta przeczytania :)

Karolina i Mariona to przyjaciółki - można rzec - od urodzenia. Razem spędzały czas na trzepaku wspólnie z paczką kolegów, razem przeżywały swoje pierwsze dylematy i rozterki. Jedna na drugą zawsze mogła liczyć.
Mariona szybko założyła rodzinę, wiodąc szczęśliwe życie żony i matki. Nuda - można byłoby powiedzieć. Ale niekoniecznie, zważywszy na fakt, że opowiedziana...

Dyskusje

• 2018