Anioł do wynajęcia

Znak
literatura polska anioł miłość
literatura obyczajowa, romans
literatura polska anioł miłość

To jedna z najpiękniejszych świątecznych książek jakie przeczytałam w swoim życiu. Niezwykły klimat i język sprawiają, że wręcz namacalnie odczuwa się - z każdą przeczytaną stroną - zapach, smak i ciepło chwytające za serce. Aż chce się pobiec po choinkę, zakasać rękawy i upiec pierniki:) Gorąco polecam.

Pięknie napisana świąteczna opowieść.

Czysta magia! Niepowtarzalny klimat świąt, cała aura i otoczka były czymś niesamowitym. A historia przepiękna, dająca nadzieję i potrzebne ciepło w tym trudnym czasie epidemii.

Powieść opowiadająca o tym że mimo problemów i utracie całego dorobku zawsze może znaleźć się ktoś kto jest w stanie pomóc a nasze życie może się zmienić.tym bardziej že zbliża się czas najbardziej oczekiwany przez wielu ludzi czyli Boże Narodzenie.
Według mnie książkę warto przeczytać.

Uwielbiam świąteczne książki, a ta jest pełna ciepła i miłości.

Bardzo magiczna 😍
Ciepła, wzruszająca.
Historia ta jest idealnym przykładem na to, że dobro zawsze odnajdzie drogę do dobrego człowieka

Na półkach: , , , ,

"Wigilia właśnie taka ma być.
Magiczna, ciepła, dająca nadzieję."

Piękna świąteczna historia, taka, jakie lubię najbardziej - pełna dobroci, życzliwości i miłości.

Piękna, świąteczna opowieść,nie tylko na na ten czas. Michalina ma wielkie szczęście, że trafiła w tak ciężkim dla siebie czasie na cudownych ludzi. Oby każdy z nas miał takiego anioła koło siebie. Cieszy mnie to, że jest powiązana z bohaterami serii książek "Malownicze",lecz wcale nie trzeba ich wcześniej czytać, przyjemna i lekka lektura, jak każda Pani Magdaleny.

Fajnie byłoby mieć takiego Anioła do wynajęcia. Przyjemna, lekka lektura w klimacie świątecznym.

Bardzo fajna książka na wieczór, świąteczne klimaty, miłość i magia świąt.

Dyskusje

1 631