Anioł do wynajęcia

Znak
2016-10-31
2016-10-31
literatura polska anioł miłość

Lekka, ,,słodka" lektura o miłości w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, z dużą dozą humoru.
Nela, zwariowana staruszka, dzięki której książka jest mega zabawna. Reszta to miły, lekki romans.

Pani Magdalena Kordel potrafi zaczarować mnie swoimi książkami,tą historią urzeka,zachwyca mnie czarującą,uroczą świąteczną rozgrzałam się przy niej z kubkiem herbaty gorącej pachnącej cynamonem,wtulona w ciepły kocyk czytałam że wzruszeniem,dała mnie wiele emocji pozytywnych trafiła prosto do mego serca.
Miłe zaskoczyła mnie książka,dającą nadzieję i wiarę w lepsze jutro,że w życiu zajdą jeszcze diamentralne,poważne zmiany będzie lepiej.
Autorki pióro bardzo lubię ślicznie piszę swe powieści.
Styl pisania I kunszt pisarski podoba się mi bardzo.
Zachwycona i zadowolona jestem tą lekturą.
Czytało się mi lekko,super.
Postacie barwne,wspaniałe i interesujące każdego polubiłam,czytając powieść oderwałam się od codzienności swojej,odpoczywałam.
To cudowna,poruszająca i niezwykła książka.
Sięgnę po następne pozycje książkowe tak wspaniałej pisarki i przeczytam na pewno skradną moje serce,urzekną mnie.

Miłe zaskoczyła mnie książka,dającą nadzieję i wiarę w lepsze...

Fajna świąteczną opowieść

Fajna świąteczną opowieść

Bardzo sympatyczna i wzruszająca fabuła. Michalina - 18 latka z bagażem doświadczeń. Ucieka z domu, bo czuje się niezrozumiana i odrzucona przez ojca zdominowanego przez nową partnerkę. Dziewczyna włóczy się po ulicach Warszawy, szukając schronienia przed zimnem. Trafia do kwiaciarni Gabrysi, gdzie może liczyć na gorącą herbatę i rozmowę. To jest początek drogi Michaliny do odnalezienia swojego anioła, na którego liczy także Petronela - wiekowa dama z ciętym językiem. Jest równie samotna jak Michalina. Starsza i młodsza odnajdują się na schodach kościoła w dość niespodziewanych okolicznościach. Michalina odnalazła nie tylko Nelę, ale także coś więcej. O tym przeczytajcie sami.
Historia wzruszająca, mimo że banalna... Wpływ na to ma niewątpliwie okres przedświąteczny, w którym dzieją się wszystkie wydarzenia.

Polecam do przeczytania w okresie świątecznym! Każdemu podczas jej czytania udzieli się magia Świąt :)
Jestem pod wrażeniem i mocno zauroczona postacią 'babki' Neli 😉 super postać!
Bardzo przyjemna, lekka i ciepła opowieść!

Jestem pod wrażeniem i mocno zauroczona postacią 'babki' Neli 😉 super postać!
Bardzo przyjemna, lekka i ciepła opowieść!

5 razy wracałam do tej książki i nie mogłam dobrnąć dalej. W końcu dzisiaj ją skończyłam. Pierwsza część była irytująca. Druga część bardzo mi się podobała. Dużo w niej nadziei i magii świąt.
Może faktycznie wszystko sie spełnia na święta Bożego Narodzenia:D

Może faktycznie wszystko sie spełnia na święta Bożego Narodzenia:D

Ciepła, pełna optymizmu i, co najważniejsze, miłości. Może odrobinę sentymentalna, ale taka właśnie ma być. Wprawdzie zakończenie nie jest zaskakujące, ale na takie czekałam. I choć nie jestem nastolatką, przy czytaniu zakończenia miałam z pewnością głupkowato rozanielony wyraz twarzy.
Książka mi się podobała, polecam.

Książka mi się podobała, polecam.

Przepiękna historia osadzona wręcz w bajkowej atmosferze świąt. Losy czterech zupełnie obcych ludzi splatają się ze sobą w najmniej oczekiwanej chwili. I tak z pozoru trudna i beznadziejna sytuacja rozwiązuję się nie spodziewanie z minuty na minutę. Magia świąt! Trochę szkoda, że w codziennym życiu nie możemy liczyć na tyle szczęścia i przychylności losu. Wielka szkoda :)

Słodycz tej książki zabiła wszystko. To, że jest świąteczna, to wcale nie musi być przesłodzona, a ta opowieść taka właśnie jest. Dla mnie najsłabszym punktem w niej są dialogi. Powinny być takie, jak normalnie zdania brzmiałyby podczas rozmowy, a tu mamy taką filozofię, że strach. Oczekiwałam fajnej historii, ale strasznie się zawiodłam.

Pełna ciepła i miłości , cudowna świąteczna opowieść , jak dla mnie mistrzostwo ❤️❤️❤️