Ważka

Oficjalne recenzje i

Misterna robota

[ 24 ] Link do recenzji

Konto usunięte

Uwielbiam tę serię. Przygody i śledztwa Agaty i Sławka czyta się jednym tchem.
Koleja kryminalna zagadka, a do tego osobiste perypetie.
Czytajcie!

Za mocno powiązana z poprzednią i kolejną książką. Przewidywalne zakończenie, które w gruncie rzeczy nic nie wyjaśnia. Za dużo obyczajówki.

Doskonała

Nie zawiodłam się i tym razem Pani Rogala pisze świetnie 😊

Ten sam zarzut, co przy poprzednich tomach - dobrze napisane, ale słabo wymyślone. Kompletnie niewiarygodne nagromadzenie zbiegów okoliczności. W kilkumilonowym mieście znów wszyscy bohaterowie mieszkają w kilku blokach na krzyż i się znają. Szkoda. Dam kolejną szansę tej serii, bo czyta się to szybko i przyjemnie, ale z rosnącym poczuciem zawodu.

To moje pierwsze spotkanie z autorką.... I niestety ostatnie. Nie dlatego, że powieść jest nie do przejścia. Jest to kryminał, trochę romansu, dość szybko się czyta. Niestety język jest dość infantylny, sporo niepotrzebnych opisów, dziwne dialogi. Nie lubię takiego stylu. Ale nie zaprzeczam, że kryminał ten może się podobać.

Czytelnik już na samym początku jest wrzucany w sam środek wartkiej akcji. To dobra kontynuacja z ciekawą fabułą.

Tak samo dobrze czyta się ją jak Dobrą matkę. Warto przeczytać obydwie ponieważ historię łączą się w obu tych książkach.

Małgorzata Rogala - Ważka
#kryminał #seriazgorskaitomczykiem
108/52/2020

Trzecie spotkanie z Agatą Górską i Sławkiem Tomczykiem było bardzo przyjemne.

Tym razem nasza para policjantów poszukuje mordercy redaktora naczelnego portalu internetowego. Ofiara nie była zbyt lubiana przez swoje šrodowisko a już z pewnością nie przez osoby, które wziął na celownik w swoich bardzo...

Bardzo lekka powieść obyczajowa, z delikatnym wątkiem kryminalnym w tle. Nawet pojawiła się mała nutka erotyki. Bardzo powiazana z poprzednią częścią. Książka bardzo przewidywalana, zabójcę z łatwością można wytypować na samym poczatku lektury. Ale mimo to książki Malgorzaty Rogali czyta się bardzo przyjemnie, książka na jedną noc.

Dyskusje

1 245