Ważka

2017-02-15
Czwarta Strona
kryminał, sensacja, thriller
dziennikarz kłamstwo kryminał literatura polska manipulacja polski kryminał śledztwo Warszawa zabójca zabójstwo zagadka kryminalna zemsta

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Misterna robota

24 Link do recenzji

Kolejna dobra książka Małgorzaty Rogali. Polubiłam duet Górska-Tomczyk oraz dpraey które prowadzą. Bardzo często sprawy odzwierciedlają bieżące wydarzenia. Podoba mi się również szata graficzna serii.
Tytułowa ważka to pewna biżuteria, znaleziona na miejscu zbrodni.

Super się czyta serię Agata & Sławek... Bardzo dobra część, troche zamotana początkowo bo wielu podejrzanych, ale naprawdę dobra. Całą serię polecam!

Po przeczytaniu opinii troszkę martwiłam się o trzeci tom przygód Agaty Górskiej. Na szczęście moje obawy okazały się niesłuszne. Faktycznie w powieści bardziej na pierwszy plan wysunął się wątek obyczajowy i niestety mniej więcej gdzieś w połowie książki zapalała się lampka kto jest winny, jednak pomimo to czytało mi się bardzo przyjemnie ( jeżeli można tak napisać o...

Historia, która pokazuje jak bardzo miłość przeplata się z pracą, zwątpienie z zaufaniem, zagadka choć odległa staje się fascynującym rozwiązaniem! Polecam!

Zobaczymy co bedzie dalej....

Jak to u Małgorzaty Rogali bywa autorka porusza współczesne problemy społeczne, które nas otaczają. Książki Rogali są tak realistyczne i na czasie, że nie wiemy czy to fikcja literacka czy opis autentycznych wydarzeń, które mogą wydarzyć się w dowolnym miejscu. Trzeci tom serii nadal trzyma wysoki poziom a relacje pomiędzy głównymi bohaterami parą policjantów Agatą i...

Z chaosu miało się pięknie wyłonić rozwiązanie. I niby się wyłoniło, tylko jakby po zakończeniu. Niby mamy zmyłkę, bo trudno połączyć wątki, ale jakieś to siermiężne. Jak i dialogi.
Kupiłam całą serię, więc ją zmęczę, ale gdyby nie ten fakt, to byłaby to ostatnia część po jaką sięgnęłam.

bardzo dobre ... cała seria jest super

Na półkach: , , , , , ,

Książki Małgorzaty Rogali bardzo lubię, szczególnie seria z Agatą i Sławkiem przypadła mi do gustu. Chyba mogę zaryzykować stwierdzenie, że na dzień dzisiejszy to moja ulubiona polska autorka kryminałów. Mimo że serię czytam trochę na wyrywki i nie po kolei nie przeszkadza mi to odnalezieniu się w całości, która wygląda coraz bardziej ciekawie.

Ważka to 3 część cyklu. W...

Jest lepiej. Tym razem intryga była dużo ciekawsza niż poprzednio. Autorka nieźle poprowadziła fabułę i ładnie wszystko połączyła przy końcu.

Cd. opinii: https://www.goodreads.com/review/show/3011149277

Dyskusje