Nominacja w plebiscycie 2017
L.A. Casey Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Bracia Slater (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2014-03-17
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
chłopak dziewczyna literatura irlandzka namiętność pożądanie romans spotkanie uczucie zazdrość
Bracia Slater (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Sylwia Chojnacka
Inne

Jest to chyba mój ulubiony tom tego cyklu. Dominic skradł mi serce mimo iż autorka przedstawiła go, jako napalonego i zbyt pewnego siebie małolata

Po wypadku samochodowym, w którym zginęli jej rodzice, Bronagh Murphy zdecydowała, że nie będzie wdawać się z ludźmi w bliższe relacje. Nie chce już więcej cierpieć. Wydaje się jej, że jeśli nie będzie z nikim się przyjaźnić ani rozmawiać, wszyscy zostawią ją w spokoju.
Kiedy w jej życie wkracza Dominic Slater, dziewczyna uparcie go ignoruje. Właśnie takim zachowaniem...

Polecam bardzo fajna książka

Według mnie zaczynanie serii tego typu od najmłodszego członka klanu Slaterów jest słabe. Te sceny w szkole między Dominikiem i Bronagh jakoś psuły mi historię, ale ponieważ jestem ciekawa, jak sytuacja rozwinie się u kolejnych braci, a zapewne historie będą powiązane, będę czytać dalej o tej pokręconej rodzince z półświatka.

O braciach Slater słyszałam już bardzo dawno temu, ale jakoś tak wychodziło, że nie mogłam się zabrać za czytanie tej serii, bo chwytałam raczej za nowości. W końcu postanowiłam sprawdzić czy rzeczywiście te książki są tak niesamowite, jak się o nich mówi....Cóż albo ja się już starzeje i już nie dla mnie takie klimaty 🤣, albo stałam się jakoś bardziej wybredna, ale ta...

Pierwszy tom genialnej serii, która podbiła serca wielu czytelników w Polsce i za granicą. Po takiej zapowiedzi musiałam sama się przekonać o co chodzi z tymi książkami. Muszę przyznać, że pozytywnie się zaskoczyłam, a poniekąd zakochałam w świecie braci Slater.

Główna bohaterka, Bronagh, straciła rodziców w tragicznym wypadku samochodowym. Od tamtego momentu opiekuje...

Głównymi bohaterami są Bronagh Murphy i Dominic Slater.
Ona zamknięta w sobie dziewczyna. Po wypadku w którym zginęli jej rodzice została sama z siostrą. Od tamtej pory postanowiła że nie będzie przyjaźnią się z ludźmi, bo nie chce stracić kolejnych dla niej ważnych ludzi.
On jest typowym niegrzeczny chłopcem, który myśli że może mieć każdą. Upatrzył sobie ją i robi...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Pewnego dnia, ktoś zmieni twój sposób myślenia, mała siostrzyczko. Nie będę jedyną osobą, którą będziesz kochać i, o którą będziesz się troszczyć. Ktoś rozszarpie pazurami drogę do tego pudełka z twoim sercem i rozbije obóz na dłuższą metę, i nie będzie niczego co będziesz mogła z tym zrobić. "

Dominic zdobywa to, czego pragnie.

Bronagh w swoim osiemnastoletnim życiu...

Postać Dominika i jego braci na plus. Główna bohaterka to idiotka jakich mało. Obraża innych, wyzywa, a potem płaczę, gdy inni robią to samo. Jest nadetą, patologiczną, pustą lalą. Nie mam zamiaru czytać reszty części. Po tej jednej mam dość. Jak można było napisać coś tak złego?

Dyskusje

3 146