Dominic

L.A. Casey Cykl: Bracia Slater (tom 1) literatura obyczajowa, romans 488 str.
Data 1. wydania:
2014-03-17
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans
chłopak dziewczyna literatura irlandzka namiętność pożądanie romans spotkanie uczucie zazdrość

Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
literatura obyczajowa, romans

2048 ocen 255 opinii

Kup książkę

2048 ocen

moja ulubiona z serii, pewnie dlatego, że była pierwsza i miała powiew oryginalności. Wtedy śmieszyły mnie przepychanki głównych bohaterów. obie postacie były ciekawe i chemia między nimi jak najbardziej na tak. minusem jest infantylny język

Długo się mijałam z tą serią odkładałam na później ale jak już zaczęłam czytać to wszystkie 10 tomów połknęłam w tydzień 🙈. Zakochałam się w Braciach Slater i ich dziewczynach. Bronagh po prostu rozwala system miejscami 😂 no czytasz i wyjesz że śmiechu. Idealnie trafiona w moje poczucie humoru. Z całą pewnością będę do niej wracać. 😍

"Dominic' to idealne hate-love w murach szkoły, którą tematykę uwielbiam (w ogóle uwielbiam hate-love, nie ważne gdzie by się działa), a "Bronagh" to miłe dopełnienie i zapowiedź drugiego tomu 😊 I przez Dominica wpadłam w sidła braci Slater, których ubustwiam ❤️🖤

Ciężko się połapać, ponieważ akcja biegnie z zawrotną prędkością. Na jednej stronie mówi, że go nienawidzi, za to na następnej wyznaje mu miłość. Bohaterowie nudni jak flaki z olejem. Wygląda to, jakby autorka starała się wcisnąć wszystko w nic.

Język, język, język- bohaterowie wyrażają się okropnie. Historia nie jest wcale beznadziejna, powiedziałabym nawet, że w zalewie tych wszystkich romansideł daje się zapamiętać, a to już coś, ale to jakim językiem bohaterowie się posługują względem siebie jest po prostu okropne, jak jeszcze facetowi coś takiego by uszło, to młode kobiety wyzywające się od suk... to nie moja...

nic nadzwyczajnego ale fanie lekko i szybko się czyta

Apetyt rośnie w miarę jedzenia - z tym stwierdzeniem się zgadzam bo jak już poszła pierwsza część to nie sposób nie sięgnąć po kolejne, po prostu musisz, czujesz głód ale i tak nie da się go zaspokoić. I tak oto tym sposobem prawie cała seria za mną.
Odnoszę wrażenie, że każda kolejna część lepsza od poprzedniej, jednocześnie każda część inna. Każda para ciekawa na swój...

Już jakiś czas temu przeczytałam całą serię braci Slater, jednak to ta pierwsza najbardziej utkwiła mi w pamięci. Jest tu szaleńcza miłość, nielegalne walki, agresja, przemoc, przyjaźń, zaufanie, budowanie związku. Ciekawa propozycja i jest w niej coś co nie daje o niej zapomnieć. Polecam

Znów opis mnie wprowadził w błąd. Nie spodziewałam się new adult. W ogóle nie tego się spodziewałam.

To nie jest zbyt dobra powieść. Fabuła jest patologicznie dziecinna. Bohaterowie wciąż się wyzywają i tłuką. Zachowują się impulsywnie i nieodpowiedzialnie jak przedszkolaki. Ich myśli, słowa i czyny przeczą sobie nawzajem. Czasem nawet w tym samym akapicie. Zachowanie...

Polecam. Całkiem nieźle się przy niej bawiłam:)

Dyskusje

2 755