Autoportret z Gołębnikiem w tle. Profesorowie krakowskiej polonistyki o sobie

Okładka książki Autoportret z Gołębnikiem w tle. Profesorowie krakowskiej polonistyki o sobie
Marzena Florkowska Wydawnictwo: biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
2016-01-01
2016-01-01
polonistyka autobiografia wywiad

Okładka książki Moje Bielany. O pustelniczej gościnności, przekraczaniu furty i niezwykłych przeżyciach Marzena Florkowska, Marek Florkowski
Ocena 8,3
Moje Bielany. ... Marzena Florkowska,...
Okładka książki Kameduli Marzena Florkowska, Marek Florkowski
Ocena 7,3