Chłopak z sąsiedztwa

Data 1. wydania:
2014-07-01
Jarosław Irzykowski
Feeria Young
dla nastolatek książki dla młodzieży literatura amerykańska miłość młodzież nastolatki poszukiwanie szczęścia przyjaźń tajemnica wypadek samochodowy
On the Fence
literatura młodzieżowa
Jarosław Irzykowski

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Czy to jeszcze przyjaźń, czy to już kochanie?

6 Link do recenzji

Lekka i przyjemna młodzieżówka do odstresowania się, zdecydowanie polecam na gorsze dni !

3 / 2020

jest to pierwsza książka Kasie West, którą miałam przyjemność przeczytać, i która sprawiła, że autorka książki stała się moją ulubioną autorką i zauważyłam, że wiele osób po przeczytaniu jednej jej książki, czyta również resztę jej książek.
Nie ma co dużo pisać - sięgnij po książkę Kasie West, jeżeli lubisz czytać, a jeżeli nie lubisz - to polubisz 😁😉

Kolejne spotkanie z książką Kasie West uważam za bardzo niespotykanie pozytywne.,

Dojrzewanie bez matki dla dziewczyny jest bardzo trudne. Nie ma się kogo poradzić na tematy nie tylko fizjologiczne, ale też zwyczajnie pogadać na temat typowo babskich rzeczy, ubrań, makijażu... Ojciec nie zawsze sobie radzi z wychowaniem nastolatki.
Taka jest Charlie Reynolds. Żyje w świecie mężczyzn. Ma trzech braci, ojca i...

Bardzo przyjemna historia. Być może jestem już za stara na tego typu książki, ale fakt jest taki, że ta mnie wciągnęła i świetnie się przy niej bawiłam. Historia idealna na jesienne, zimowe, wiosenne czy letnie wieczory. Jeśli macie młodsze siostry czy kuzynki, które chciałyby coś poczytać to uważam, że ta historia nadaje się idealnie.

Kolejne spotkanie z Kasie West - jak najbardziej udane. ♥

Fajna :)

To była moja pierwsza książka Kasie West i mocno się nią rozczarowałam. Spodziewałam się czegoś lepszego. W moim przypadku pewnie jakiegoś ckliwego romansidełka a tu opowieść o dziewczynie dorastającej z samymi chłopakami i zachowującej się jak chłopak. Kosmetyki? - ble, ładne ubrania? - ble, tarzanie się w błocie podczas gry w baseball? - to jest to! Autorka trochę...

Chłopak z sąsiedztwa – Kasie West
Recenzja również na mojej stronie:

Kasie West zdarzają się raz lepsze, raz gorsze powieści – jak każdemu autorowi. Nigdy jednak nie schodzi poniżej pewnej granicy. W przypadku Chłopaka z sąsiedztwa, wzniosła się tylko trochę ponad ten poziom.

Jak w każdej pozycji tej autorki, głównym...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje