Friendzone

literatura młodzieżowa
Feeria Young
2017-07-05
2017-07-05
literatura polska friendzone bal maskowy nastoletnia miłość

więcej Więcej

Trochę się umęczyłam przy tej książce. Z początku była nudna, później ciekawa, aż w końcu znowu nudna. I tak dalej, momenty wciągające przeplatane męczącymi. Niektóre wątki są zbędne; nie mają żadnego wpływu na fabułę, możnaby je spokojnie wykreślić i nikt by się nie zorientował. O ile polubiłam Tatum o tyle postaci Gryffina nie mogłam chwilami przeboleć. Potrafił...

Książka Sandry Nowaczyk pt. ,,Friendzone'' jak na młodą aktorkę jest bardzo dobra.
Przedstawia dwóch młodych ludzi Tatum i Griffina znających się od kołyski. Jest to miła odskocznia, od życia, gdzie można się wczuć w ich role. Książka ta jest lekka i przyjemna w sam raz na wieczory.
Jest to trochę inny styl pisania, prostszy niż w innych książkach, ale i tak szacun, że...

Ta książka to jakieś nieporozumienie. Absurd każdej wypowiedzi, ręce mi opadały jak to czytałam. Nic nie miało sensu, bohaterowie sobie zaprzeczali, byli tacy "nieludzcy". Czułam się, jakbym czytała dziecinne opowiadanie z Wattpada. Całkowicie odradzam.

Jak na bardzo młodą autorkę książka bardzo mi się podobała. Z pozoru bardzo popularny wątek ,, od przyjaźni do miłości" jednak mi osobiście czytało się bardzo przyjemnie. Bardzo polecam jako przerywnik np. między długimi seriami.

Nie dałam rady dokończyć "Friendzone", dlatego napiszę tylko parę słów i nie będę wystawiać oceny. Wpadła mi w oko okładka, opis był fajny. Do tego to debiut spod pióra młodej autorki. Byłam ciekawa, ale niestety wytrwałam zaledwie do setnej strony.

Jest słabo. Jeszcze może gdyby nie ciągłe zaprzeczanie temu, co napisało się wcześniej, nie odłożyłabym jej tak szybko....

Książka zainteresowala mnie już samą okładką przeczytałam opis i zakochałam się. Wypozyczyłam ją i szybko przeczytałam wciągneła mnie jak żadna inna książka. Pospolite piękne love story. Jest napisana prostym językiem zrozumiałym dla nastolatków

Sięgnęłam po tą książkę z czystej ciekawości i ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu nie zawiodłam się. Typowe love story dla nastolatków ale miało coś w sobie co mnie zaintrygowało

Kupując tą książkę naprawdę nie spodziewałam się, że aż tak szybko mnie wciągnie. Polecam!

lekka, przyjemna lektura

Bardzo dobra młodzieżówka