Anastazja. Księga rodu

Władimir Megre Wydawnictwo: WiS Cykl: Dzwoniące Cedry Rosji (tom 6) filozofia, etyka
WiS
Dzwoniące Cedry Rosji (tom 6)
filozofia, etyka

wow :)

Dlaczego rodzice tak bardzo starają się dziecko zdominować, znaleźć ich błędy oraz lękają się o własny wizerunek przed nimi? Częściej dzieci się buntują przeciw autorytetom, więc po co usiłować go zbudować i utrzymać... Wygląda trochę jak usiłowanie zniszczenia tego jakie było ono samo w sobie by potem wdrażać modele poprzez wychowanie. A co jeśli nasz potomek jednak ma coś...

Bardzo ciekawa, spójna, alternatywna interpretacja historii. Po słabszej piątej czeęści, ta jest ponownie rewelacyjna. Tylko jak poznać co jest prawdą? Książki z serii Dzwoniące Cedry Rosji same dają na to odpowiedz: każdy ma znaleźć pawdę sam w sobie. Da się to osiągnąć, tylko jeśli damy sobie czas na samodzielne myślenie. Możemy także pomagać naszej rodzinie w jej nie...

Anastazja rzuca światło na wydarzenia współczesnego świata i mechanizmy, które sprowadziły ludzkość na manowce. Jednocześnie podtrzymuje na duchu, ukazując metody naprawy błędów, które niosą się w naszych umysłach niczym wirus. Serce raduje się, poznając kolejne etapy ścieżki ku zdrowiu.

Świetna część skupiająca się na utrzymaniu rodu i siedlisk rodowych a także jak zwykle rzucająca światło na różne aspekty pogubienia się ludzkości.

Druga obok 4 tomu część syberyjskiej Anastazji,która w prostych słowach opowiada o tym jak historia świata została zmieniona, zniekształcona i kto za tym wszystkim stoi. Wiele informacji, o których dowiadujemy się z internetu zostało już dawno zawarte w tej książce.

• Anastazja
  • Posiadam e-booka