Nowa Ziemia

A New Earth
9788361987468
Wanda Grajkowska
Medium
Moc Umysłu. Rozwój duchowy.
A New Earth
popularnonaukowa
9788361987468
Wanda Grajkowska
Moc Umysłu. Rozwój duchowy.

"Jeżeli miałbyś/miałabyś przeczytać tylko jedną książkę o tematyce duchowej i samorozwojowej to sięgnij właśnie po TĄ książka" kiedyś usłyszałam te słowa i potwierdzam z całego serca. To pozycja, która zmienia życie jeśli tylko jesteśmy na to gotowi.

Książka, która pozwala zrozumieć człowiekowi wiele rzeczy, a zwłaszcza to, że nie jest on swoim ego, że ego to oddzielna energia i tak naprawdę w niczym nam nie pomaga, a jedynie okropnie utrudnia życie. Tolle jasno daje do zrozumienia, że prawdziwa wolność zaczyna się tam, gdzie kończy się ego.

Kult.

Tę książkę naprawdę powinien przeczytać każdy. Otwiera oczy na ogromny problem związany z EGO. Nie jest to lekka i łatwa w przyswojeniu lektura, ale na pewno pomoże wprowadzić odpowiednie zmiany w życiu ;)

Przysięgam... od dziś jest to dla mnie najlepsza książka jaką przeczytałam na temat duchowości. Oprah Winfrey twierdzi, że to jej ulubiona pozycja i teraz już wiem dlaczego tak jest. Cała książka mówi o czymś bardzo prostym i podstawowym jeśli zależy nam na rozwoju duchowym. Byśmy nauczyli się dostrzegać głos ego i ciała bolesnego w nas samych, stawali się obecni i...

Pięknie się ją czyta i doświadcza. Odczuwalny wpływ pozostaje na długo.

Na półkach: , , , ,

Będę do niej wracać wielokrotnie w swoim życiu! Polecam

Książka trafiła w moje ręce w czasie, gdy potrzebowałam jej najbardziej. Potrafi zmienić życie na lepsze, ale tylko wtedy, gdy jesteśmy już na tej drodze i pozwolimy sobie na to. Już wiem, że będę do niej wracać bardzo często.

Książka zmieniająca życie. Oczywiście, jeśli z niej skorzystamy. Nie jest to pozycja łatwa w odbiorze, wiele fragmentów czytałam po kilka razy, żeby je pojąć. Ale nie uważam tego bynajmniej za wadę. Moim zdaniem nie jest to książka to jednorazowego przeczytania, ja zamierzam często do niej wracać. Jeśli miałabym krótko określić o czym ona jest, powiedziałabym, że o...

Dyskusje

1 239