Kup teraz - 16 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.30 zł

Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć, do prawdziwego uzdrowienia

Anita Moorjani Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Dying to be me. My Journey from Cancer, to Near Death, to True Healing
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
nowotwór śmiertelne choroby filozofia psychologia poradniki
Dying to be me. My Journey from Cancer, to Near Death, to True Healing
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nowotwór śmiertelne choroby filozofia psychologia poradniki

Najlepsza książka jaką czytałam w ostatnich latach!!!!! Jeśli ktoś nie boi się otwarcia umysłu, powinien przeczytać tą książkę :) Polecam w 100%

Kochany czytelniku!
To jedna z nielicznych książek, która otrzymała ode mnie 10 gwiazdek. Nie bez powodu. W moim rozumieniu świata każdy z nas powinien tę pozycję przestudiować i wziąć głęboko do serca.

Doświadczenia życia osobistego autorki, które zresztą są bliskie moim własnym, opierają się na przeżyciu choroby nowotworowej, która ostatecznie zakończyła się śmiercią...

Książka, która uratowała mi życie, wyciągnęła mnie z traumy trwającej dwadzieścia cztery lata. Skutek jest raczej trwały, ponieważ książkę tę przeczytałem prawie cztery lata temu, a skutek utrzymuje się nadal. Oczywiście, wiem, że zdarzenie, które było przyczyną traumy, miało miejsce i nie wypieram go, myślę o nim, ale już nie tak jak wcześniej. Po prostu uporałem się z...

Książka autentyczna, ciekawie przedstawia stan jaki przeszła autorka będąc na pograniczu śmieci.
Osoby, które. Interesują się duchowością czuja intuicyjnie prawdę bijącą z tego przekazu.
Polecam, lektura obowiązkowa dla. każdego

"Życie w większej harmonii z tym, kim naprawdę jestem, nie jest po prostu zmuszaniem się do powtarzania w głowie pozytywnych myśli. Oznacza to naprawdę bycie i robienie rzeczy, które nas uszczęśliwiają, rzeczy które pobudzają naszą pasję i wydobywają z nas to, co najlepsze, rzeczy, które sprawiają, że czujemy się dobrze - oznacza to również kochanie siebie bezwarunkowo.

Na półkach: , , , ,

Myślę, że ta książka jest obowiązkowa dla każdego człowieka na tej planecie. Pokazuje jak potrafimy wyniszczać samych siebie, myśląc, że to wszystko jest efektem przypadku. Jednak przypadki nie istnieją, a wszystko jest po coś.

Wszechświat/Świat jest odbiciem tego co jest w nas. Tylko dlaczego, żadna religia o tym nie mówi?

Autorka w swojej książce "Umrzeć by stać się...

Na temat tej książki lepiej, jak wyrobicie sobie zdanie sami.
Ja jestem zafascynowana tematem już od dłuższego czasu, więc książka zrobiła na mnie duże wrażenie i dała do myślenia.

Audiobook Anity Moorjani "Umrzeć, by stać się sobą" otrzymałam w prezencie, lubię literaturę rozwijającą duszę. Jestem zakochana w tej prawdziwej opowieści. W pierwszych częściach odnajduję w niej siebie, swoją historię, swoje problemy i przemyślenia. W zupełności utożsamiam się z autorką.
Kolejne części to już tylko miód na me serce i duszę, tak piękny i optymistyczny...

Jeżeli po tej książce oczekujemy odpowiedzi na wszystkie pytania egzystencjalne, to będziemy zawiedzeni. Jednak mi pomogła może nie tyle zrozumieć, co zaakceptować pewne sprawy w trudnym dla mnie czasie żałoby. Polecam osobom które mają w sobie niepokój. Oczywiście na pewne rzeczy nadal patrzę z przymrużeniem oka, mimo to ta książka ma w sobie samo dobro :)

Dla mnie jest to jedna z najlepszych książek jakie czytałem w życiu. Po raz pierwszy opiniuję na 10. Polecam

• Rozwój osobisty
  • Chcę w prezencie