Umrzeć by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć, do prawdziwego uzdrowienia

Anita Moorjani nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.) 256 str.
Dying to be me. My Journey from Cancer, to Near Death, to True Healing
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nowotwór śmiertelne choroby filozofia psychologia poradniki

Dying to be me. My Journey from Cancer, to Near Death, to True Healing
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nowotwór śmiertelne choroby filozofia psychologia poradniki

Porównaj ceny i

Dla mnie jest to jedna z najlepszych książek jakie czytałem w życiu. Po raz pierwszy opiniuję na 10. Polecam

Interesujące przedstawienie co się dzieje z człowiekiem, kiedy przekracza barierę życia i śmierci.

Na półkach: , , , ,

Historia Pani Anity jest fenomenem, którego w żaden logiczny sposób nie da się wyjaśnić. Zdaje się, że tylko jej wersja wydarzeń daje nam coś w rodzaju wyjaśnienia tego magicznego uzdrowienia i przemiany. Zanim ją przeczytałam, byłam jedną z tych osób, które czytają o dziesiątkach rożnych metod, słuchają wielu nauczycieli i ciągle poszukują prawdy. Teraz rozumiem, które z...

Poruszająca opowieść, może niewiele udało mi się pojąć z prawd, które doświadczyła i doświadcza Autorka jednak pozostaje we mnie wiara, że życie naszej duszy jest całkiem inne niż jesteśmy uczeni od dzieciaka. I TO przesłanie zostało we mnie po lekturze tej książki.
Z pewnością będę do niej wracała żeby wciąż na nowo sobie TO przypominać.

Dwie książki towarzyszą mi zawsze i wszędzie, a przeprowadzałam się około 20 razy, w tym zmieniałam kraj zamieszkania. Te dwie książki są jak kotwice, które przypominają mi o co w tym wszystkim, zwanym życiem, na prawdę chodzi.

Pierwsza z nich to "Leczenie uzależnionego umysłu", drugą jest właśnie historia Anity. Ona miała raka. Ja przeszłam inną drogę. Jednak spośród...

Trzeba przeczytać

Anita doznała cudu powrotu do życia po śmierci... niezwykła, niesamowita opowieść o chorobie, cierpieniu, bólu, spotkaniu z najbliższymi, którzy wcześniej odeszli ze świata doczesnego. Szybko się czytało, niemniej jednak pod koniec zaczęły się powtórki historii i leciutko zaczęło mnie to nudzić. Ale uważam, że warto było przeczytać po to, żeby z niecierpliwością czekać na...

Przesłanie warte każdej ceny.

Książka Anity Moorjani należy moim zdaniem do tych lektur, które powinny być obowiązkowe w szkole! Trudno sobie wyobrazić jak wyglądałby świat, gdyby każde dziecko w wieku około 12 lat znało tę historię.

Fascynująca! Może nawet lepsza, niż książka wydana przeze mnie ("Rak nie jest chorobą" A. Moritza). Jeszcze bardziej praktyczna, ponieważ opisuje doświadczenia i...

Życie – każdy z nas ma inny pomysł na przeżycie tego etapu. Jest to spowodowane różnymi czynnikami, takimi jak kraj, w którym się urodziliśmy, czy status majątkowy rodziny. Jak wielu ludzi tak wiele pomysłów na życie.
Bywa też tak, że nasza największa przygoda zostaje natychmiastowo przerwana przez chorobę. Czego nikomu nie życzę, nawet największemu wrogowi.
Anita...

• Chcę w prezencie