Podróże poza ciałem

Robert A. Monroe Wydawnictwo: Galaktyka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2013-01-01
1994-01-01
Jerzy Śmigiel
Galaktyka
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2013-01-01
Jerzy Śmigiel

Ciekawa sprawa.... tylko tyle można powiedzieć.

Sięgnęłam po tę książkę z nudów, dlatego, że leżała na moim stosie wstydu już jakiś czas. No i po części uznałam, że czas zapoznać się z lekturą na ten temat, bo kiedyś coś słyszałam na ten temat i znam osobę, która praktykowała wyjścia poza ciało.

Zacznę od tego, że książka jest po prostu interesująca. Może kusić do dalszych poszukiwań jak i do spróbowania tych wyjść....

Obowiązkowa dla ludzi interesujących się oobe i new age.

„Podróże poza ciałem” to bardzo zajmująca lektura. Przeczytałam ją z ogromnym zainteresowaniem.

Robert A. Monroe w ciekawy sposób opisał swoje doświadczenia, eksperymenty z podróży poza ciałem. W książce tej udostępnił swoje relacje, które zapisywał w dzienniku, po każdym doświadczeniu, jakiego doznawał po oddzieleniu z ciałem fizycznym i przemieszczaniu się w tzw. drugim...

Książka wybitnaz wyprzedzająca swoje czasy, zaraz biorę się za dwie kolejne części :D

Podoba mi się przystępny sposób Monroe’a , w który dzieli się swoimi doświadczeniami. Nie pozuje na ‘wielce oświeconego’ ani nie sili się na przesycone naukowymi określeniami słownictwo. Z drugiej strony wydaje się szanować inteligencję czytelnika. Dowodem wydaje się dla mnie być fragment o ćwiczeniach w jaki sposób autor radzi zacząć własne podróże. Wygląda jakby mówił...

Jeśli interesuje Cię wychodzenie z ciała, to trylogia Roberta Monroe jest obowiązkowa. W innym wypadku nawet nie ma co próbować podchodzić do czytania tej książki.

Trylogię Monroe trzeba przeczytać. Na chwilę obecną najlepsze książki jakie przeczytałem w życiu. Trylogia ta to podrecznik dla dla tych początkujących jak i zaawansowanych podróżników

Jako, że od dłuższego czasu próbuję stawiać swoje pierwsze kroki w OOBE, musiałem sięgnąć po tą pozycję. Jednak jest to raczej relacja z życia autora niż kompendium wiedzy o OOBE.

Mało konkretów

Dyskusje