Wiosna don Camilla

Giovannino Guareschi Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX, Wydawnictwo Misjonarzy Klaretynów "Palabra" Cykl: Mały światek czyli Historia codziennych kłopotów don Camilla (tom 7) satyra
L'anno di don Camillo
Magdalena Dutkiewicz-Litwiniuk
Instytut Wydawniczy PAX, Wydawnictwo Misjonarzy Klaretynów "Palabra"
fantastyka
L'anno di don Camillo
Instytut Wydawniczy PAX, Wydawnictwo Misjonarzy Klaretynów "Palabra"
Mały światek czyli Historia codziennych kłopotów don Camilla (tom 7)
satyra
Magdalena Dutkiewicz-Litwiniuk
fantastyka

Ta książka to jak ponowne spotkanie ze starymi znajomymi. Wpadamy na chwilkę na równinę Padeńską by sprawdzić co słychać u don Camilla i Peppone’a. Jak się ma nieustanny konflikt między wójtem a plebanem? Co słychać u mieszkańców? Może pojawił się ktoś nowy? Szybkie migawki, proste anegdoty, w których przeplata się śmiech ze łzami.

,,Wiosna don Camilla” to szybkie...

• 2018
  • Literatura włoska