Jesienne zauroczenie

Okładka książki Jesienne zauroczenie
Lisa Kleypas Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Wallflowers (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Mogą Ciebie zainteresować

Oficjalne recenzje i

Coś wisi w powietrzu

498 149 9

Znowu jestem pod wielkim wrażeniem. Kolejna wspaniała powieść autorki , która mnie nie zawiodła. Przeczytałem powieść w jeden wieczór i byłem pod wielkim wrażeniem. Ta książka to po prostu cudo.

Bardzo lubię styl pisania Lisy Kleypas. Książka pogodna, wciągająca, barwne i z dużym poczuciem humoru dialogi. Klimat XIX wieku ciekawie opisany, chociaż po przeczytaniu książki ogarnęła mnie duża ulga, że nie urodziłam się w tych czasach w rodzinie robotniczej czy rolniczej.

Nietrudno przewidzieć, co może się wydarzyć, kiedy ona i on zapałają do siebie tak wielką, irracjonalną niechęcią od samego początku znajomości ;) Uwielbiam motyw love-hate w romansach, a Lisa Kleypas serwuje go w jak najlepszym wydaniu!

Ona- Lilian Bowman- bajecznie bogata, nieposkromiona, niezwykle urocza w swojej zadziorności. Jej komentarze powalają swoją celnością i bezpośredniością. Niejednokrotnie prowokowała u mnie wybuchy śmiechu, kiedy jednym zdaniem potrafiła podsumować i sprowadzić na ziemię dumnego Westcliffa ;) Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych bohaterek romansów.

On- Marcus Westcliff- dumny, wyniosły, opanowany.. no właśnie, czy aby na pewno? Lilian sprawnie odziera go z tej zewnętrznej powłoki, kawałeczek po kawałeczku. A osobnik, który czai się pod powierzchnią, okazuje się prawdziwie gorącokrwistym, pociągającym mężczyzną.

Scena w bibliotece- czapki z głów. Popłakałam się ze śmiechu ;) Już nigdy nie spojrzę na gruszki w ten sam sposób

Cudowny, gorący romans, okraszony genialnym humorem. Polecam serdecznie! I biegnę czytać kolejną część serii, ponieważ epilog straaasznie rozbudził moją ciekawość.

Zdecydowanie lepsza od pierwszej częsci. Jedna z tych powieści które czyta się jednym tchem.

Cudowna książka!

Cudowna książka!

Zdecydowanie lepsza część niż pierwsza. Warta poznania :)

Zdecydowanie lepsza część niż pierwsza. Warta poznania :)

Cud ,miód ,malina. Uwielbiam Lilian, zuch dziewczyna.
Przeczytałam dwa razy, i za każdym razem byłam pod wrażenie.Polecam.

Cud ,miód ,malina. Uwielbiam Lilian, zuch dziewczyna.
Przeczytałam dwa razy, i za każdym razem byłam pod wrażenie.Polecam.

Ojojojoj, jaki to był super spędzony czas! Zresztą czego można się spodziewać, gdy zderzają się ze sobą: amerykański luz i angielskie sztywniactwo. Wspaniale podkreślone walory angielskiej kuchni:)). No a scena w bibliotece jest wręcz wisienką na torcie. Polecam całym sercem

Uwielbiam tę część. Uwielbiam Lillian i Marcusa. Cudowna historia namiętnego romansu. Książkę czyta się szybko, nie mogłam się oderwać od tej historii. Jest niezwykle lekka. Polecam każdemu z całego serca.

Przyznam że czyta się przyjemnie i szybko ale nie ma co dużo oczekiwać w fabule. To co zawsze czyli nienawiść przeradza się w miłość i małe zaskoczenie magiczna moc perfum 😁

Lisa Kleypas Jesienne zauroczenie Zobacz więcej