Kuszenie w jedwabiu

Okładka książki Kuszenie w jedwabiu
Loretta Chase Wydawnictwo: BIS Cykl: Stylistki (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Stylistki (tom 1)
Silk is for Seduction
BIS
2017-01-01
2017-01-01
Ewelina Kowalczyk-Kurzaj

więcej Więcej

Moje pierwsze spotkanie z tą autorką.

"Kuszenie w jedwabiu" chodziło za mną odkąd tylko zobaczyłam okładkę na Livro.pl. Od dłuższego czasu czytam książki na czytniku więc dopiero teraz wziełam się za nią.

Marcelline Noirot jest kobietą prowadzącą biznes - butik z sukniami. Jest to źrdódło utrzymania jej i jej sióstr a także córki. Marcelline nie jest piękną damą z...

Kuszenie w jedwabiu odbiega troszkę od mojej standardowej wizji idealnego romansu historycznego,ale od pierwszego momentu nie mogłam się oderwać.J a ją pożarłam , co więcej, nawet pod koniec łezka mi pojawiła się w oku .
Naprawdę bardzo się przyjemnie zrelaksowałam i już się zabieram za pozostałe. Polecam

Styl autorki przypomina mi książki E.James - absurd goni absurd, duża dawka humoru i pikantnych zbliżeń. Autorka stawia na bohaterki, oczywiście Książe jest piękny, jest bogaty, ale nie ciągnie się za nim żadna mroczna przeszłość, która rzutuje na jego charakter, raczej nie jest to złożona osobowość, Marcelline za to w tym względzie nadrabia wszelkie braki, jest piękna,jest...

Coś nowego, kreatywnego i wiarygodnego.

Oj, miałam problem z tą książką. Zupełnie nieoczekiwane, nieprzewidywalne. A miał być pewniak. Powiem więcej, byłam przekonana, że nie będzie inaczej. No bo jak mogłoby? Chase i ma mi nie podejść? Lekturę zaczęłam jeszcze przed wyjazdem na wakacje, niestety musiałam przerwać. W trakcie urlopu nawet nie próbowałam czytać, zajrzałam po powrocie. I przeczytałam.
Więc czemu...

Chyba od zawsze zaczytywałam się w romansach historycznych. Pociąga mnie w nich to, że mogę całkowicie zatopić się w świecie tak bardzo różniącym się od naszego. W świecie, w którym panują surowe reguły, a każda próba odejścia od utartych schematów może skończyć się towarzyską katastrofą.

Loretta Chase stworzyła historię zabawną i ciepłą, którą z pewnością zostanie...

• Romans historyczny
  • 2018
  • Romanse
  • 2020
  • 2017
  • 2019

Dodaj cytat z książki Kuszenie w jedwabiu