Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku zahaczył o Księżyc

Okładka książki Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku zahaczył o Księżyc Henryk Waniek
Henryk Waniek Wydawnictwo: Silesia Progress, Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej Seria: Canon Silesiae – Ślōnskŏ Bibliŏtyka literatura piękna
Canon Silesiae – Ślōnskŏ Bibliŏtyka
Silesia Progress, Stowarzyszenie Osób Narodowości Śląskiej
2015-01-01
2015-01-01
9788393619092
Śląsk Silesia

Najciekawszy piewca magii Śląska jak zawsze w dobrej formie.

Stałym tematem Wańka – jednego z moich ulubionych autorów – jest magia, nie tylko księżycowa, i miejscowe mity czy legendy.

A w bonusie sam mistrz Johannes Kepler!

Najciekawszy piewca magii Śląska jak zawsze w dobrej formie.

A w bonusie sam mistrz Johannes Kepler!

Interesująca książka. Trochę powiastka filozoficzna, trochę fantasmagoria, trochę groteska. Nietuzinkowe popełnienie Henryka Wańka. Wyszukane poczucie humoru, obnażające w sposób szczególny ludzkie przypadłości. Bawi, ale i nurtuje.

Super książka!

Super książka!

Nietypowo lekka książka w twórczości Henryka Wańka. Dobra książka na wakacje. Trochę zawodzi ostatni rozdział, dlatego tylko 8.

• Fabuła
  • ROK 2021
  • 2017
  • (2016) zgłoszenia do GNL Juliusz
  • Śląsk
  • Henryk Waniek
  • E-booki

Dodaj cytat z książki Jak Johannes Kepler jadąc do Żagania na Śląsku zahaczył o Księżyc